رفع موانع تولید راهبرد تحقق شعار سال است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رفع موانع تولید راهبرد تحقق شعار سال است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احسان درویشی شامگاه شنبه در نخستین جلسه شورای اداری با اشاره به اهمیت فلسفه نام گذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، مشارکت مردم در تولید و فرایند توسعه متوازن در این شهرستان را مهم عنوان کرد.
وی به پتاسیل‌های اقتصاد تجاری و مرزی و طبیعت گردشگری بانه اشاره کرد و افزود: مدیریت مبتنی بر سیستم بروکراسی ضدتوسعه است و بازنگری در این نوع نگرش غالب از رویکرد دولت در شهرستان بانه است.
فرماندار بانه از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان با هدف جهش تولید با مشارکت مردم دعوت کرد و افزود: سرمایه‌گذاری در بانه با توجه به ظرفیت مرز رسمی سیرانبند در همجواری با اقلیم کردستان عراق از مزیت‌های زودبازده سرمایه، سرمایه‌گذاران است.
درویشی تکریم ارباب رجوع را از اولویت‌های فرمانداری عنوان کرد و گفت: در اسفندماه سال گذشته بیش از ۳۰۰ ارباب رجوع، برای پیگیری مطالبات خود به فرمانداری مراجعه کرده‌اند و مشکل و مطالبه شمار زیادی از این اربابان رجوع در واحدهای کارشناسی دستگاه‌های اجرایی قابل حل بود.
وی با اشاره به نگاه کلان مدیریت عالی استان در توسعه شهرستان‌ها توضیح داد که تفویض اختیار مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان به مدیران شهرستانی باعث گره‌گشایی مشکلات و عدم ارجاع پرونده مطالبات اربابان رجوع به مرکز استان می‌شود.
درویشی به شهروندان بانه‌ای با اعتماد اطمینان داد که تمام راهکارهای علمی و کارشناسی را برای توسعه شهرستان و اتمام پروژه‌های نیمه تمام مطالعه، امکان‌سنجی خواهد شد. امیدوارم از خبر رفع موانع تولید راهبرد تحقق شعار سال است راضی بوده باشید.

رفع موانع تولید راهبرد تحقق شعار سال است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۷ ۰۲:۴۱:۱۳