رفع مشکلات مسکن در تنگستان نیازمند توجه بیشتر است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رفع مشکلات مسکن در تنگستان نیازمند توجه بیشتر است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام حبیب پهلو زاده جمعه شب در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: رئیس و پرسنل خدوم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تلاش‌های فروانی دارند، اما در تنگستان ۷۰ درصد جمعیت در روستا و تنها ۳۰ درصد ذز شهر ساکن هستند که به این خاطر کار ستاد این بنیاد زیاد است.
امام جمعه اهرم تصریح کرد: در بحث ساختمان و هم نیروی بنیاد مسکن باید توجه لازم به این ۲ مقوله برای خدمات بیشتر به مراجعان در شهرستان در نظر گرفته شود.
وی یاد آور شد: کار خوبی هم که در شهرستان توسط فرماندار در حال پیگیری است هر هفته جلسه با بانک‌های عامل در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن است که بسیار بسیار ارزشمند و کار خوبی است که روند پرداخت تسهیلات پیگیری می‌شود.
پهلو زاده اضافه کرد: بعضی افراد با مراجعه به دفتر و تماس‌هایی که با بانک‌های شهرستان گاهی گرفته می‌شود اما بانک‌ها تمکین نمی‌کنند و نیاز است در چنین مواردی بنیاد مسکن جهت تسهیل در پرداخت وام برای ضمانت‌های زنجیره‌ای یا موارد دیگر مشارکت بیشتری داشته باشند. امیدوارم از خبر رفع مشکلات مسکن در تنگستان نیازمند توجه بیشتر است راضی بوده باشید.

رفع مشکلات مسکن در تنگستان نیازمند توجه بیشتر است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۸ ۰۲:۴۳:۴۹