رعایت قانون ملاک انتخابات سالم و پرشور است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رعایت قانون ملاک انتخابات سالم و پرشور است به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا ابراهیمی عصر جمعه در دوره آموزشی هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان‌های جنوب آذربایجان غربی که امروز به میزبانی میاندوآب برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت را به‌عنوان چهار راهبرد اصلی انتخابات مطرح کرده‌اند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: ما نیز به‌عنوان خادمین ملت بزرگ ایران با تاسی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و قانون اساسی کشورمان در اجرای امن و سالم انتخابات با ملاک قانون قدم خواهیم برداشت.
وی با تأکید بر اینکه هیچیک از مدیران ادارات و نهادها حق تبلیغات له یا علیه کاندیداهای انتخابات را چه در ساعات اداری و چه خارج از وقت اداری را ندارند، تصریح کرد: در این راستا با متخلفین در هر زمان و مکانی که باشد برخورد قانونی انجام می‌گیرد.
ابراهیمی با بیان اینکه طبق اصلاحات جدید قانون انتخابات، ممانعتی برای استفاده از امکانات دستگاه‌های اجرایی برای تبلیغات وجود ندارد، گفت: در این زمینه باید با حفظ عدالت بین تمامی کاندیداهای انتخابات انجام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی افزود: اگرچه وزارت کشور مسئول برگزاری و حسن اجرای انتخابات است؛ ولی اصلی‌ترین اجراکنندگان انتخابات ناظرین و بازرسین انتخابات در شهرها و بخش‌های استان هستند.
وی اظهار کرد: تمامی ادارات، ناظرین و بازرسان به دنبال یک هدف و در یک مسیر مشخص که همان انتخابات سالم و پرشور است حرکت می‌کنند و این هدف تنها با همدلی، هم‌افزایی و تعامل سازنده به دست می‌آید. امیدوارم از خبر رعایت قانون ملاک انتخابات سالم و پرشور است راضی بوده باشید.

رعایت قانون ملاک انتخابات سالم و پرشور است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۶ ۰۲:۴۴:۲۵