رضایی: استفاده نکردن از فرصت ها کار تیم ملی را گره
زد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رضایی: استفاده نکردن از فرصت ها کار تیم ملی را گره
زد
به گزارش خبرنگار اعزامی سایت احکام به قطر، رحمان رضایی پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر هنگ کنگ و صعود به مرحله حذفی اظهار داشت: اگر می‌توانستیم از موقعیت‌های خودمان به خوبی استفاده می‌کردیم کارمان مقابل هنگ کنگ گره نمی‌خورد. استفاده نکردن از فرصت‌ها به حریف ما جرأت داد تا آنها بتوانند خود را پیدا کنند و تیم ما را تحت فشار قرار بدهند.
وی با اشاره عملکرد ضعیف بازیکنان تیم ملی گفت: مقابل فلسطین هم همین شرایط را داشتیم اگر از دقایق ابتدایی فلسطین را تحت فشار قرار نمی‌دادیم کارمان سخت می‌شد. امروز تنها استفاده نکردن از موقعیت‌ها کار ما را سخت کرد. در نیمه دوم هم با توجه به تغییراتی که در زمین داشتیم باعث شد تا فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست برود و تیم هنگ کنگ بازی ترکیبی خوبی را مقابل ما ارائه دهد.
مربی تیم ملی ادامه داد: این پیچیدگی کار ناشی از عملکرد خود بازیکنان بود اما امیدوارم در ادامه راه بتوانیم به لحاظ ذهنی و تاکتیکی و روحی روانی بازیکنان را آماده کنیم. فرصت بازی‌ها کم است. همین موضوع کار را سخت می‌کند اما تمام تلاش ما کسب نتیجه خوب است.
رضایی در خصوص مهدی قایدی و گلزنی او در بازی با هنگ کنگ عنوان کرد: همه بازیکنان در این مدت تمرینات بسیار خوبی را داشتند و مهدی قایدی هم از آن دسته از بازیکنان بود که به خوبی توانست خود را پیدا بکند و تمرینات خوبی را انجام دهد. او بازیکن خوبی است و امروز هم در بازی گلزنی کرد امیدوارم در ادامه عملکرد خوبی او ادامه دار باشد.
وی درباره میزان مصدومیت سید مجید جسینی گفت: در خصوص سید مجید حسینی باید پزشکان تست‌ها و آزمایشات پزشکی را روی این بازیکن انجام دهند تا وضعیت او برای بازی بعد مشخص شود.
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص گرم نکردن سردار آزمون تصریح کرد: سردار آزمون هم شرایطی داشت که بیشتر ترجیح دادیم او را حفظ کنیم و در بازی‌های بعدی از او استفاده کنیم.
رضایی در پایان در خصوص رقم خوردن نتایج عجیب در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا گفت: از بازی‌های روز اول اتفاقات عجیب و غریبی برای تیم‌ها و هواداران رقم خورد که باعث شد تا تمرکز ما برای این بازی از بین برود. امیدوارم برای بازی سوم تمرکز خود را حفظ کنیم و بازیکنان در زمین خودشان باشند و فوتبال بازی کنند. امیدوارم از خبر رضایی: استفاده نکردن از فرصت ها کار تیم ملی را گره
زد
راضی بوده باشید.

رضایی: استفاده نکردن از فرصت ها کار تیم ملی را گره
زد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۰ ۰۲:۳۹:۱۵