رشد ۹۶ درصدی درآمدهای مالیاتی در استان ایلام

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رشد ۹۶ درصدی درآمدهای مالیاتی در استان ایلام به گزارش خبرنگار سایت احکام، عزیزالله عباسپور مدیر کل امور مالیاتی در دیدار با نماینده مردم ایلام در مجلس اظهار کرد: در سال گذشته ۱۰۰ درصد درآمدهای مالیاتی به مبلغ یک هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان محقق شده است.
وی بیان کرد: در سه ماهه سال جاری پیش‌بینی ۶۷۰ میلیارد درآمد داشتیم که ۶۳۳ میلیارد آن تحقق یافت و رشد ۹۶ درصدی نسبت به سال گذشته را به ثبت رساند.
حاجی پور دبیر کمیسیون بانک‌های استان نیز بیان کرد: تامین منابع بانک‌های ایلام توسط شرکت‌های بزرگ انجام نمی‌شود و با حداقل ممکن این کار انجام می‌گیرد. در حال حاضر با ناترازی ۱۳۵ درصدی منابع مواجه هستیم.
سعید رشنوادی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی بیان کرد: در حوزه اقتصادی برای اولین بار توانستیم ۲۷۰۰ میلیون دلار توسط سرمایه‌گذاران شرکت‌های روسی در بحث استخراج نفت و گاز جذب کنیم.
وی افزود: همچنین جذب و سرمایه‌گذاری ۶ میلیون دلاری شرکت چینی در ملکشاهی و سرمایه‌گذاری ۱۱.۰۲ میلیون دلاری شرکت ترکیه‌ای در زمینه تولید نوشابه انرژی‌زا را نیز رقم زدیم. امیدوارم از خبر رشد ۹۶ درصدی درآمدهای مالیاتی در استان ایلام راضی بوده باشید.

رشد ۹۶ درصدی درآمدهای مالیاتی در استان ایلام  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۱:۰۷