رشد ۵۵ درصدی وصول درآمدها در کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش نرخ
بیکاری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رشد ۵۵ درصدی وصول درآمدها در کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش نرخ
بیکاری
به گزارش خبرنگار سایت احکام، طاهر شریف پور شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران، افزود: وصول درآمدها در سال مالی جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد ۵۵ درصدی داشته است.
وی با بیان اینکه رشد ۱۱۰ درصدی تسهیلات بانکی را در سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل شاهدیم، تصریح کرد: در سفر دور دوم رئیس جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد، ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی مصوب شد.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان از کاهش نرخ بیکاری در استان خبر داد و گفت: بر اساس آمارها، در سال ۱۴۰۰ نرخ بیکاری ۱٠.۲ درصد بود که این رقم در بهار سال ۱۴٠۲ به ۶.۹ صدم درصد رسیده است.
وی افزود: کاهش نرخ بیکاری استان در اتفاقی کم نظیر کمتر از میانگین کشوری است.
شریف پور به افزایش اعتبارات عمرانی استان از ۴۷۷ میلیارد تومان سال ۹۹ به ۹۷۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ با رشد ۱۰۳ درصدی اشاره کرد و بیان داشت: در سال مالی ۱۴٠۱ یکی از اتفاقات مهم مالی استان رقم خورد که قریب به ۹۱۴ میلیارد تومان اعتبارات نقد و میزان اندکی به صورت اسناد بود.
شریف پور با تاکید بر پاسخگویی مستمر به جامعه هدف، گفت: در شاخص پاسخگویی به موقع، کهگیلویه و بویراحمد رتبه ۲ کشور را کسب کرد.
وی تصریح کرد: در دور دوم سفر ریاست جمهوری با پوشش ۲۵ دستگاه و بانک یکی از کم نظیر ترین میزهای خدمت فعال و پوشش تقاضاهای جامعه هدف را داشتیم.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گفت: بیشترین میزان درخواست‌ها و نامه‌ها در حوزه بانک‌های استان بود. امیدوارم از خبر رشد ۵۵ درصدی وصول درآمدها در کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش نرخ
بیکاری
راضی بوده باشید.

رشد ۵۵ درصدی وصول درآمدها در کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش نرخ
بیکاری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۰ ۰۲:۳۹:۲۰