رشد ۲۴ درصدی کمک‌های مردم آذربایجان‌غربی به دانش‌آموزان
نیازمند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رشد ۲۴ درصدی کمک‌های مردم آذربایجان‌غربی به دانش‌آموزان
نیازمند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رضا سایت احکام افروز در تشریح این خبر اظهار کرد: میزان کمک مردم استان در جشن عاطفه‌های امسال ۷۰ میلیارد ریال نسبت به سال قبل رشد داشته است.
وی اضافه کرد: این کمک‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۲۴ درصدی برخوردار بوده که این افزایش تحقق پیش بینی‌های صورت گرفته را نشان می‌دهد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی توجه به هم‌دوستی و کمک به هم‌نوعان را از خصیصه مردم این استان دانست و ادامه داد: این نهاد حمایتی هر ساله با جمع آوری احسان و کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت کمک می‌کند تا ادامه دهنده مسیر علمی خود باشند.
سایت احکامافروز اظهار کرد: مراکز دریافت کننده کمک مردم برای جشن عاطفه‌ها، تا پایان سایت احکام ماه نیز فعال بوده و ادارات کمیته امداد نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها هستند.
به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، حدود ۲۷ هزار دانشجو و دانش آموز برای کمک رسانی از طریق جشن عاطفه‌ها در استان شناسایی شده است تا کمک‌های مردمی به دستان آنان برسد. امیدوارم از خبر رشد ۲۴ درصدی کمک‌های مردم آذربایجان‌غربی به دانش‌آموزان
نیازمند
راضی بوده باشید.

رشد ۲۴ درصدی کمک‌های مردم آذربایجان‌غربی به دانش‌آموزان
نیازمند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۶ ۰۲:۳۸:۳۲