رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های دولت سیزدهم
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های دولت سیزدهم
است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدصادق معتمدیان عصر شنبه در بازدید از منطقه کم برخوردار بادکی، با اشاره به آغاز چندین پروژه محرومیت‌زدایی در شهرستان ارومیه، افزود: علیرغم سکونت جمعیت ۱۶ هزار نفری در روستای بادکی، متأسفانه زیرساخت‌های مناسبی در این منطقه وجود ندارد.
وی همچنین با اشاره به مشکلات جدی روستای بادکی در حوزه آب، برق و گاز، خاطرنشان کرد: به دنبال ارتقای سرانه پایین بخش‌هایی چون مراکز درمانی، بهداشتی، آموزشی، ورزشی، فضای سبز، کوچه و معابر در روستای بادکی بوده و مطالعات و تأمین امکانات اولیه چون زمین در این خصوص انجام شده است.
استاندار آذربایجان‌غربی به تهیه طرح جامع شهر ارومیه و تصویب آن در شورای عالی شهرسازی نیز اشاره کرد و افزود: برخی از مشکلات روستای بادکی در قالب این طرح رفع خواهد شد، اما در کوتاه‌مدت با همکاری دستگاه قضائی و استفاده از ظرفیت‌های قانونی، پیگیر ارائه خدمات به مردم در حوزه‌هایی چون انشعابات آب، برق و گاز هستیم.
معتمدیان همچنین با اشاره به ساخت مرکز جامع درمانی و بهداشتی در منطقه بادکی، اضافه کرد: برای اولین بار در کشور، در ۵ نقطه کم برخوردار آذربایجان‌غربی که اولین آن منطقه بادکی خواهد بود، ساخت مرکز ویژه جامع سلامت آغاز شده که شامل بخش‌های اورژانس، بهداشتی و درمان بستر محلی خواهد بود و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده زیرساخت‌های لازم فراهم و به بهره برداری برسد.
وی با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف جهت رفع مشکلات مناطق کم‌برخوردار استان، اظهار داشت: با اقدامات انجام شده و تأمین امکانات و تجهیزات مورد نیاز، در اسرع وقت شاهد رفع بخشی از کمبودها و مشکلات در منطقه بادکی خواهیم بود. امیدوارم از خبر رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های دولت سیزدهم
است
راضی بوده باشید.

رسیدگی به مشکلات مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های دولت سیزدهم
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۴ ۰۲:۴۰:۲۹