رسوایی «بی‌بی‌سی» در خبرسازی کذب و جانبدارنه از جنگ
غزه!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسوایی «بی‌بی‌سی» در خبرسازی کذب و جانبدارنه از جنگ
غزه!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، جمعی از خبرنگاران شبکه خبری «بی‌بی‌سی»، این رسانه دولتی انگلیس را به پوشش خبری نادرست و جانبدارانه جنگ وحشیانه اسرائیل بر ضد غزه متهم کردند.
بر پایه این گزارش، ۸ تن از خبرنگاران شبکه خبری بی‌بی‌سی با انتشار نامه‌ای اعتراضی با افشای عملکرد جانبدارانه و استانداردهای دوگانه خبرگزاری مطرح انگلیسی در پوشش اخبار جنگ غزه به نفع اسرائیل اعلام کردند که اولویت این شبکه، تمرکز بر پوشش خبری رنج ساکنان اراضی اشغالی متأثر از جنگ غزه بدون توجه به صحت اعتبارسنجی ادعاهای منابع خبری عبری و عدم توجه به دردهای خانواده‌های فلسطینی در غزه بود.
طبق این گزارش، هشت خبرنگار با نوشتن نامه‌ای به شبکه الجزیره، شبکه بی بی سی را به «انسان زدایی» از قربانیان فلسطینی غزه متهم کردند.
این خبرنگاران همچنین تاکید کردند شبکه بی بی سی حقایق تاریخی مربوط به ۷۵ سال اشغال و درد و رنج فلسطینیان را نادیده می‌گیرد.
این خبرنگاران همچنین بی بی سی را به اتخاذ استاندارد دوگانه و نادیده گرفتن نقض حقوق فلسطینیان متهم کردند.
به گفته آن‌ها این مساله از تأثیر دولت انگلیس بر این رسانه ناشی می‌شود.
گفتنی است سخنگوی شبکه خبری بی‌بی‌سی در سخنانی با رد این اظهارات مدعی شد که رسانه بی‌بی‌سی به رسالت پوشش خبری خود با حضور در باریکه غزه اثنا جنگ عمل نموده است. امیدوارم از خبر رسوایی «بی‌بی‌سی» در خبرسازی کذب و جانبدارنه از جنگ
غزه!
راضی بوده باشید.

رسوایی «بی‌بی‌سی» در خبرسازی کذب و جانبدارنه از جنگ
غزه!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۵ ۰۲:۳۷:۰۵