رسانه‌ رسمی سوریه: اهداف مورد حمله آمریکا از قبل تخلیه شده
بودند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسانه‌ رسمی سوریه: اهداف مورد حمله آمریکا از قبل تخلیه شده
بودند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در پی تجاوز نظامی آشکار ارتش تروریستی آمریکا به اهدافی در عراق و سوریه، رسانه‌های رسمی سوریه اعلام کردند که کلیه اماکن هدف قرار گرفته شده از سوی آمریکایی‌ها قبلاً تخلیه شده بودند!
در همین راستا، «جرمی دایموند»، خبرنگار سی‌ان‌ان در تل‌آویو نیز در مصاحبه‌ای با این شبکه گفت که تأخیر ۵ روزه در این عملیات به ایران فرصت داد تا فرماندهان و تسلیحات مهم را از مقر آماده و انتقال دهد.
همچنین رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در سخنانی گفت: حملات امروز پس از تأخیری صورت گرفت که این اجازه را به دشمنان ما داد تا آماده شوند.
از سوی دیگر، شبکه خبری الجزیره نیز گزارش داد که اکثر مکان‌هایی که در سوریه هدف قرار گرفتند، قبلاً تخلیه شده بودند.
در همین ارتباط، خبرنگار بی‌بی‌سی نیز در ادامه تجاوز نظامی آمریکا به مواضع مقاومت اذعان کرد که بخش بزرگی از مقرهای مورد حمله آمریکا خالی بوده است.
گفتنی است که ستاد فرماندهی مرکزی ارتش ترورریستی آمریکا (سنتکام) در بیانیه‌ای اعلام کرد که در واکنش به کشته شدن ۳ نظامی این کشور در حمله به پایگاه «برج -۲۲» در مرز سوریه و اردن حملاتی را به مواضع «گروه‌های تحت حمایت ایران» در عراق و سوریه انجام داده است.
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا اعلام کرد: ساعت ۱۶ به وقت منطقه زمانی شرقی به بیش از ۸۵ نقطه در خاک عراق و سوریه حمله کرده است.
ارتش آمریکا اعلام کرد: در حمله به این مواضع از چندین هواپیما از حمله بمب‌افکن‌های دوربرد که از ایالات متحده پرواز کرده‌اند استفاده شده است.
طبق این بیانیه، در این حملات از ۱۲۵ بمب دقیق استفاده شد و مراکز فرماندهی و کنترل عملیات‌ها، مراکز اطلاعاتی، راکتی و موشکی، انبارهای ذخیره پهپادها و تأسیسات لوجستیکی گروه‌های تحت حمایت ایران هدف قرار گرفتند.
گفتنی است مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین حمله‌های خود به اراضی اشغالی و همچنین پایگاه‌های واشنگتن در منطقه، به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه فلسطینیان را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر رسانه‌ رسمی سوریه: اهداف مورد حمله آمریکا از قبل تخلیه شده
بودند
راضی بوده باشید.

رسانه‌ رسمی سوریه: اهداف مورد حمله آمریکا از قبل تخلیه شده
بودند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۳ ۰۲:۳۷:۰۵