رسانه‌های عبری: دستور انتقال به «مرحله سوم» جنگ در غزه
نواخته شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسانه‌های عبری: دستور انتقال به «مرحله سوم» جنگ در غزه
نواخته شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، با سپری شدن ۹ ماه از جنایات اشغالگران قدس در غزه به تدریج ضعف درونی این رژیم در اقتصاد شکننده و ناتوانی در مهار گسترش دامنه اعتراضات در اراضی اشغالی روز به روز هویدا می‌شود، اینک سران تل آویو برای جلوگیری از فروپاشی و ناتوانی در مدیریت اسرای فلسطینی در زندان‌های خود به تاکتیک جدید علیه مقاومت در شمال و جنوب فلسطین اشغالی روی آورده‌اند.
رسانه عبری «کان» شامگاه امروز دوشنبه خبر داد که مسؤولان سیاسی رژیم صهیونیستی به ارتش این رژیم چراغ سبز داده‌اند که به صورت تدریجی، وارد مرحله سوم جنگ شوند.
این منبع صهیونیستی با اشاره به اینکه این مرحله، «آخرین مرحله» جنگ علیه غزه است، گزارش داد: «مرحله سوم، شامل باقی ماندن نظامیان صهیونیست در محورهای نتساریم و فیلادلفیا است تا به زعم خود بر حماس فشار وارد کنند.
این شبکه همچنین مدعی شد: «این تصمیم به خاطر پرونده توافق تبادل اسرا و تنش در جبهه شمالی اتخاذ شده است تا از این طریق، مانع از گسترش جنگ شوند».
سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که به موجب دستور صادر شده، ارتش به شیوه‌هایی دیگر عملیات نظامی در غزه را ادامه خواهد داد. امیدوارم از خبر رسانه‌های عبری: دستور انتقال به «مرحله سوم» جنگ در غزه
نواخته شد
راضی بوده باشید.

رسانه‌های عبری: دستور انتقال به «مرحله سوم» جنگ در غزه
نواخته شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۲ ۰۲:۴۳:۵۱