رسانه‌های عبری: «امروز» بزرگترین رزمایش تل‌آویو برگزار
می‌شود!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسانه‌های عبری: «امروز» بزرگترین رزمایش تل‌آویو برگزار
می‌شود!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های عبری زبان فاش ساختند که سران رژیم صهیونیستی در نشستی امنیتی با تاکید بر ضرورت برگزاری فوری رزمایش «خودروهای آتش» از ادامه عملیات نظامی ارتش در اطراف نوار غزه منصرف شده‌اند.
وبگاه صهیونیستی والا در تأیید این گزارش اعلام کرد که رزمایش بزرگ ارتش که در سال گذشته میلادی که با عملیات نظامی «نگهبانان دیوار» ضد گروه‌های مقاومت در غزه مصادف شد، فردا (امروز) برگزار می‌شود. عملیات نگهبانان دیوار اشاره به جنگ سال گذشته میان رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت در نوار غزه در ماه می است.
این منبع عبری با اشاره به جزئیات این رزمایش فاش ساخت که در مرحله نخست رزمایش، ستاد مشترک ارتش وارد عمل خواهد شد و طبق متغیرهای امنیتی، این رزمایش فاز دوم را عملیاتی خواهد کرد و به دنبال آن همه مراکز فرماندهی و یگان‌ها برنامه خود را آغاز خواهند کرد.
در همین ارتباط، منابع عبری گزارش دادند که جنبش مقاومت لبنان نیز فردا (امروز) رزمایشی به نام «فتح المبین» را در منطقه جبل عامل برگزار می‌کند.
منابع عبری زبان در توصیف عظمت رزمایش فتح المبین اذعان کردند: «این رزمایش شبیه سازی و مظهر آزاد سازی بزرگ و نهایی فلسطین خواهد بود.»
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت نیز در گزارشی مرتبط نوشت که ارتش برای بسیاری از سناریوها از جمله جنگ “قیامت” (جنگی که در آن چندین جبهه شرکت خواهند کرد، از جمله جبهه‌های لبنان، سوریه، ایران و عراق) آماده می‌شود.
این روزنامه صهیونیستی در ادامه فاش ساخت که ارتش صهیونیستی برای مقابله با تهدیدات هواپیماهای بدون سرنشین در جبهه نبرد با سوریه، لبنان، عراق و ایران یک بالون جاسوسی بسیار بزرگ را در نزدیکی طَبَریه برای تشخیص هرگونه تهدید مستقر کرده است. امیدوارم از خبر رسانه‌های عبری: «امروز» بزرگترین رزمایش تل‌آویو برگزار
می‌شود!
راضی بوده باشید.

رسانه‌های عبری: «امروز» بزرگترین رزمایش تل‌آویو برگزار
می‌شود!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۷ ۰۲:۴۱:۱۶