رسانه‌های استان بوشهر نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی
داشتند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رسانه‌های استان بوشهر نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی
داشتند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد محمدی‌زاده شنبه شب در دیدار با مدیران، مجریان، گزارشگران و برنامه‌سازان صدا و سیمای استان بوشهر از تلاش و نقش اساسی رسانه در افزایش مشارکت مردم در انتخابات قدردانی کرد.
وی ادامه داد: از ماه‌ها پیش که برنامه‌ریزی برای انتخابات سالم همراه با رقابت، امنیت و مشارکت در استان انجام شد، صداوسیما نیز در قالب قرارگاه اصلی نبرد رسانه‌ای، تلاش‌های ویژه‌ای انجام داد.
وی با بیان اینکه دشمنان داخلی و خارجی با برنامه‌ریزی و طراحی قصد ناایمن کردن انتخابات را داشتند، خاطرنشان کرد: در این عرصه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی با اقدام به موقع مانع از هر گونه توطئه‌ای شدند.
استاندار بوشهر اضافه کرد: اهالی رسانه مانند جهادگران دوران دفاع مقدس تلاش کردند تا حضور آگاهانه و پرشور مردم را در انتخابات ۱۱ اسفند فراهم کنند و در روز انتخابات صدا و سیمای استان بوشهر در سطح ملی و استانی بسیار خوش درخشید و در کنار ستاد اصلی انتخابات، به وظیفه اصلی خود به خوبی عمل کرد.
وی افزود: با کمترین امکانات ولی با یک تفکر انقلابی و جهادی در صداوسیما، مشارکت خوبی از حضور مردم به ثبت رسید که جای تقدیر دارد.
وی اضافه کرد: در پایان سال و ابتدای سال آینده خبرهای خوبی از پیشرفت و آبادانی استان بوشهر از شبکه استانی بوشهر به اطلاع مردم رسانده می‌شود.
تولید و پخش ۲۸ مناظره نامزدهای انتخاباتی
مدیرکل صداوسیمای استان بوشهر هم در ابتدای این دیدار گفت: در صدا و سیما برنامه‌ریزی انتخابات از ۸ ماه پیش آغاز شد و برای نخستین بار ۴ کانال انتخاباتی تلویزیونی راه‌اندازی و ۲۸ مناظره نامزدهای انتخاباتی تولید و پخش شد.
مهدی حیدری اضافه کرد: شبکه استانی بوشهر در روز انتخابات هم با ویژه برنامه‌های مختلف همراه مردم بود و با اعزام گزارشگران و تصویربرداران در گوشه گوشه استان گزارش‌های متنوعی تولید و پخش شد. امیدوارم از خبر رسانه‌های استان بوشهر نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی
داشتند
راضی بوده باشید.

رسانه‌های استان بوشهر نقش مهمی در ایجاد شور انتخاباتی
داشتند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۱۰ ۰۲:۴۳:۱۷