رحیمی‌زاده: آنالیز خوبی از آلمان و عربستان داریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رحیمی‌زاده: آنالیز خوبی از آلمان و عربستان داریم به گزارش سوالات شرعی و احکام، تیم ملی هندبال نوجوانان پسر ایران شنبه شب ۱۴ مردادماه در آخرین مسابقه مرحله گروهی به مصاف تیم بروندی تیم چهارم آفریقا رفت و با برتری پرگل ۴۶ بر ۲۴ به دومین پیروزی خود دست یافت. شاگردان رحیمی زاد با دو برد و یک تساوی با ارزش مقابل سوئدتیم سوم جهان بعد از ۱۳ سال غیبت از مسابقات جهانی برای اولین بار راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.
مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران پس از بازی با بروندی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان گفت: بروندی شاید از لحاظ تاکتیکی ضعیف بود اما از نظر بدنی بسیار قوی ظاهر شدند. امروز به ۴ بلزیکن استراحت دادم تا سایر بازیکنان بتوانند در زمین بازی کنند.
وی ادامه داد: در مرحله بعد باید با آلمان و عربستان بازی کنیم که به مراتب بازی های سخت تری است و امیدوارم هر دو این بازی را ببریم و به جمع ۸ تیم برتر برسیم.
رحیمی‌زاده اضافه کرد: آنالیز خوبی از بازی های آلمان و عربستان داشتیم و امیدوارم با درخشش بازیکنانم این دو بازی را نیز ببریم زیرا بازیکنانم لیاقت رسیدن به جمع ۸ تیم برتر را دارند.
تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در جدول یک هشتم نهایی با تیم های عربستان، آلمان و جزایر فارو هم گروه است. امیدوارم از خبر رحیمی‌زاده: آنالیز خوبی از آلمان و عربستان داریم راضی بوده باشید.

رحیمی‌زاده: آنالیز خوبی از آلمان و عربستان داریم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۶ ۰۲:۳۹:۰۰