رای مثبت مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تحقیق استیضاح
بایدن!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رای مثبت مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تحقیق استیضاح
بایدن!
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی برای آغاز فرایند تحقیقات رسمی درباره اتهام‌های احتمالی خانواده جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا با هدف برکناری وی از سمت خود رأی مثبت دادند.
مجلس نمایندگان آمریکا با ۲۲۱ رأی موافق و ۲۱۲ رأی مخالف به این قطعنامه رأی مثبت داد.
این قطعنامه، دستگاه قضائی و کمیته‌های نظارتی مجلس نمایندگان را ملزم می‌کند که به تحقیقات خود در مورد پرونده اتهام‌ها درباره سوءاستفاده بایدن و خانواده‌اش از موقعیت و نفوذ سیاسی خود در دریافت رشوه رسیدگی کنند.
پیش از این، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از حزب جمهوری خواه متن قطعنامه‌ای را که به نمایندگی از کلی آرمسترانگ نماینده کنگره ارائه شده بود، مبنی بر ادامه تحقیقات با هدف برکنار کردن بایدن، رئیس جمهور آمریکا منتشر کردند.
مایک جانسون، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پیشتر گفته بود که استیضاح بایدن رئیس‌جمهور آمریکا ضروری است، زیرا کاخ سفید مانع از تحقیقات درباره تخلفاتی شده که گفته می‌شود از سوی نزدیکان رئیس دولت انجام شده است.
جانسون همچنین گفته بود که بسیاری از کمیته‌های قضائی در جست‌وجوی شواهدی مبنی بر تخلف در میان اعضای خانواده بایدن کار بزرگی انجام می‌دهند؛ اما کاخ سفید از این کار جلوگیری می‌کند و هزاران صفحه مدرک و سند را پنهان می‌کند. امیدوارم از خبر رای مثبت مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تحقیق استیضاح
بایدن!
راضی بوده باشید.

رای مثبت مجلس نمایندگان آمریکا به طرح تحقیق استیضاح
بایدن!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۴ ۰۲:۳۷:۰۶