راه اندازی پویش «راه آسمان» در فرودگاه سردارجنگل رشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راه اندازی پویش «راه آسمان» در فرودگاه سردارجنگل رشت سید محسن میرحسینی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام، با تبریک سال جدید و ماه مبارک رمضان، گیلان را یکی از قطب‌های اصلی گردشگری در کشور دانست و اظهار کرد: فرودگاه رشت با آمادگی کامل همزمان با آغاز سال نو و ماه میهمانی خدا به استقبال میهمانان نوروزی می‌رود و به همت روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پویش راه آسمان در این فرودگاه راه اندازی کرده است.
مدیر کل فرودگاه سردار جنگل رشت گفت: هموطنانی که در بازه زمانی ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ با هواپیما از فرودگاه‌های سراسر کشور سفر می‌کنند، با شرکت در پویش راه آسمان می‌توانند برنده بلیت رفت و برگشت در هر مسیری که می‌خواهند، باشند و هر روز از بین عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی به ۲ نفر برنده که صاحبان بهترین آثار ارسالی باشند، تقدیم خواهد شد.
میرحسینی ضمن اشاره به راه اندازی سامانه پیامکی ۱۰۰۰۷۰۶۹، هدف از پویش راه آسمان را ایجاد نشاط و شادابی بین مسافرین عزیز نوروزی و آشنایی بیشتر با مباحث مربوط به فرهنگ فرودگاهی از جمله حضور به موقع در فرودگاه اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد با این اقدام خلاقانه ارتباط مردم و مسافران عزیز با ناظران فرودگاهی تسهیل و مثمر ثمر شود.
وی افزود: علاقمندان برای شرکت در پویش بزرگ راه آسمان می‌توانید عکس و ویدئو هایی که در فرودگاه‌های سراسر کشور گرفته شده را در تلگرام یا ایتا به این آیدی airport_iran1403@ ارسال کرده و همچنین پیشنهادات، انتقادات و … خود را به شماره ۱۰۰۰۷۰۶۹ پیامک کنند. امیدوارم از خبر راه اندازی پویش «راه آسمان» در فرودگاه سردارجنگل رشت راضی بوده باشید.

راه اندازی پویش «راه آسمان» در فرودگاه سردارجنگل رشت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۰ ۰۲:۳۹:۵۸