راه آهن بوشهر – شیراز در تنگستان فعال است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راه آهن بوشهر – شیراز در تنگستان فعال است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی چهارشنبه شب در بازدید از راه آهن بوشهر- شیراز- عسلویه در منطقه تنگستان عنوان داشت: احداث راه آهن بوشهر- شیراز- عسلویه می‌تواند به توسعه کل استان در زمینه‌های ترابری، اقتصاد، جابجایی مسافر و حوزه‌های متفاوت کمک بزرگی کند.
فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه قطعه ۱۰ الف راه آهن در شهرستان در حال فعالیت است تصریح کرد: احداث قطعه راه آهن که از سال‌ها پیش شروع شده بود ولی به دلیل اینکه به اندازه کافی در حوزه منابع تزریق لازم صورت نمی‌گرفت معمولاً یا تعطیل و یا به کندی پیش می‌رفت که با حضور رئیس جمهور در کارگاه راه آهن شیراز، بوشهر، عسلویه در سفر اول و با تدبیر خیلی خوبی صورت گرفت و این پروژه حال حاضر فعالیت بسیار خوبی دارد.
فرماندار تنگستان اضافه کرد: یکی از خواست‌های و مطالبات مردم کل استان بوشهر احداث راه آهن است که در استان بوشهر و بخش تنگستان در حال انجام و پروژه هم به صورت جد فعال است.
وی ادامه داد: قطعه ۱۰ در حال احداث راه آهن شیراز، بوشهر، عسلویه در حوزه تنگستان بیش از ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. امیدوارم از خبر راه آهن بوشهر – شیراز در تنگستان فعال است راضی بوده باشید.

راه آهن بوشهر – شیراز در تنگستان فعال است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۸ ۰۲:۳۸:۲۴