راهیابی دو شمشیرباز به جدول ۳۲ نفره/قایقران روئینگ بدون مدال
ماند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راهیابی دو شمشیرباز به جدول ۳۲ نفره/قایقران روئینگ بدون مدال
ماند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید حججی» و شعار «ایمان – ایران – افتخار» در نوزدهمین دوره از بازی‌های آسیایی شرکت کرده است، در روز نخست به دو مدال در تیمی روئینگ سنگین وزن بانوان(مهسا جاور – زینب زارعی) و تکواندو پومسه بانوان(مرجان سلحشوری) دست پیدا کرد.
نتایج روز دوم ورزشکاران ایران در این دوره از بازیها به شرح زیر است:
راهیابی دو شمشیرباز به جدول ۳۲ نفره
در مسابقات شمشیربازی اسلحه سابر علی پاکدامن و محمد رهبری در بخش انفرادی به مصاف حریفان خود خواهند رفت. پاکدامن در نخستین بازی خود در مرحله گروهی، حریف ازبکستانی را ۵-۴ از پیش رو برداشت و در دومین مسابقه ۵ بر ۲ برابر حریف عربستانی شکست خورد. سپس مقابل نماینده هنگ کنگ قرار گرفت و او را با نتیجه ۵ بر ۳ از پیش رو برداشت. وی در چهارمین بازی، حریف قزاق را ۵ بر ۲ شکست داد. پاکدامن موفق شد نماینده نپال را نیز ۵-۱ از پیش رو بردارد.
محمد رهبری نیز که در گروه دوم مسابقات بود، در اولین بازی با نتیجه ۵ بر صفر نماینده کره را شکست داد. سپس مقابل نماینده ازبکستان قرار گرفت و او را نیز با نتیجه ۵-۴ از پیش رو برداشت. رهبری نماینده تایلند را نیز ۵-۲ مغلوب کرد و مقابل ویتنام هم ۵-۲ به پیروزی رسید. او در آخرین بازی مقابل حریف اردنی هم با نتیجه ۵ بر ۱ به پیروزی رسید تا هر دو شمشیرباز کشورمان به جدول ۳۲ نفره صعود کنند.
بدون مدال ماندن روئینگ انفرادی
رقابت قایقرانان فینالیست در بخش روئینگ انفرادی با حضور امیرحسین محمدپور در خط یک و ۵ قایقران دیگر از کشورهای چین، قزاقستان، هنگ کنگ، ژاپن و هندوستان در مجموعه ورزش های آبی فویانگ سنتر شهر هانگژو برگزار شد. محمدپور در رده بندی نهایی با ثبت رکورد ۷ دقیقه و بیست و سه ثانیه و نود هفت صدم ششم شد و از کسب مدال بازماند. امیدوارم از خبر راهیابی دو شمشیرباز به جدول ۳۲ نفره/قایقران روئینگ بدون مدال
ماند
راضی بوده باشید.

راهیابی دو شمشیرباز به جدول ۳۲ نفره/قایقران روئینگ بدون مدال
ماند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۵ ۰۲:۳۸:۴۶