راهکار جالب «داوود اوغلو» برای پیروزی نامزد ائتلاف
«ملت»!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راهکار جالب «داوود اوغلو» برای پیروزی نامزد ائتلاف
«ملت»!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، «احمد داوود اوغلو» رهبر حزب آینده و یکی از احزاب شریک ائتلاف اپوزیسیون، در سخنانی با اشاره به توافق بر سر معاونت ریاست جمهوری پس از پیروزی کمال قلیچدار اوغلو در انتخابات اعلام کرد که اگر کناره گیری او از این منصب به افزایش آرای قلیچدار اوغلو کمک کند، او حاضر به کناره گیری خواهد بود.
به نوشته جمهوریت، داوود اوغلو با بیان اینکه هدف اصلی افزایش اعتماد به نامزد ائتلاف ملت است، گفت که مناصب دولتی اهمیتی ندارند و و مهم حمایت گروه‌های مختلف از قلیچدار اوغلو برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری است.
او افزود تا زمانی که ائتلاف اپوزیسیون در انتخابات پیروز شود و دوباره یک سیستم دموکراتیک بر سر کار بیاید به همکاری با آن ادامه خواهد داد.
در پایان دور نخست انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، اردوغان ۴۹.۳۵، قلیچدار اوغلو ۴۵ و اوغان ۵.۲۴ درصد آرا را به دست آوردند. براساس اعلام شورای عالی انتخابات ترکیه، باتوجه به اینکه هیچ‌کدام از نامزدها در دور اول بیش از ۵۰ درصد آرا را کسب نکرده، دور دوم انتخابات این کشور ۲۸ مه (هفتم خرداد) برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر راهکار جالب «داوود اوغلو» برای پیروزی نامزد ائتلاف
«ملت»!
راضی بوده باشید.

راهکار جالب «داوود اوغلو» برای پیروزی نامزد ائتلاف
«ملت»!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۲ ۰۲:۳۹:۰۸