راهپیمایی گسترده مردم اردن در همبستگی با مقاومت فلسطین و
جنین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راهپیمایی گسترده مردم اردن در همبستگی با مقاومت فلسطین و
جنین
به گزارش سوالات شرعی و احکام، هزاران اردنی پس از یورش وحشیانه اشغالگران به شهر جنین در کرانه باختری، در راهپیمایی گسترده مردمی در حمایت از مقاومت فلسطین و شهر جنین شرکت کردند.
خبرگزاری الجزیره جمعه گزارش داد که این مراسم پس از اقامه نماز جمعه با شعار «جنین، سنگر شیرها» در مقابل مسجد الحسینی در مرکز امان، پایتخت اردن برگزار شد.
شرکت کنندگان به رهبری برجسته‌ترین رهبران اسلامی، پرچم اردن و فلسطین را به اهتزاز درآوردند و شعارهایی با مضمون گرامیداشت مقاومت و انتقام شهدا سر دادند.
شرکت کنندگان شعارهای «از امان، سلام بر جنین» و «انتقام، انتقام ای گردان‌های قسام» و «الاقصی اقصای ماست / خون ما به خاطر آن ریخته شد» را سر دادند.
«زکی بنی ارشید» از رهبران اخوان المسلمین با مشارکت در این راهپیمایی گفت: این راهپیمایی پیامی است که به پژواک پیروزی دیروز در جنین، امروز در نابلس و فردا در قدس پاسخ می‌دهد و در امان طنین انداز می‌شود تا بگوییم ما نمی‌پذیریم که جنین و مقاومت از هم جدا شوند.
«مراد العضایله» دبیرکل جبهه عمل اسلامی نیز گفت: مردم اردن تأکید می‌کنند که با گزینه مقاومت، زمان حمایت از مقاومت و رفع محاصره مردم فلسطین فرا رسیده است.
گفتنی است دوشنبه گذشته، یگان‌های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی با استفاده از هلیکوپتر، پهپاد و نیروهای زمینی به اردوگاه جنین یورش بردند که در نتیجه آن ۱۲ فلسطینی شهید و حدود ۱۲۰ نفر دیگر زخمی شدند. امیدوارم از خبر راهپیمایی گسترده مردم اردن در همبستگی با مقاومت فلسطین و
جنین
راضی بوده باشید.

راهپیمایی گسترده مردم اردن در همبستگی با مقاومت فلسطین و
جنین  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۸ ۰۲:۳۷:۲۱