راهپیمایی روز قدس یاس را در اردوگاه رژیم صهیونیستی مستولی
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر راهپیمایی روز قدس یاس را در اردوگاه رژیم صهیونیستی مستولی
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار غلامحسین محمدی اصل با صدور پیامی در تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: بی تردید این حضور عظیم و حماسی شما بسیجیان و مردم فهیم و ولایت مدار استان اردبیل که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای صورت گرفت، نشان از حرکت در مسیر انقلاب و آرمانهای معمار کبیر انقلاب بوده است و همانا با حضور گسترده و بی نظیر خود عظمت اسلام و امت اسلامی را به رخ جهانیان کشاندید و مایه ناامیدی و ترس دشمنان شدید.
در این پیام آمده است: راهپیمایی روز جهانی قدس، به عنوان یک حرکت حماسی نشان دهنده وحدت، اتحاد، همبستگی و بصیرت ملت در برابر استکبار جهانی و دفاع از ملت های مظلوم و آزاده است.
فرمانده سپاه حضرت عباس استان اردبیل ادامه داد: مراسم روز جهانی قدس امسال با حضور گسترده شما بسیجیان دلاور مرد و شیر زن در کنار مردم مومن، متعهد و ولایتمدار و همیشه در صحنه استان سرافزار اردبیل از بهم پیوستن زلال انسان های پاک سرشت و نوع دوست ایران اسلامی، دریایی خروشان از حمایت و دلگرمی برای ملت های ستمدیده جهان آفرید و به تریبونی رفیع برای محکومیت غاصبان و جنایتکاران سرزمین فلسطین و نخستین قبله مسلمانان جهان تبدیل شد.
محمدی اصل اظهار کرد: روز قدس فرصتی بود تا قدرت، ابهت و صلابت و اقتدار مسلمانان آزاده جهان به رخ ستمگران کشیده شود و ناقوس سقوط و تباهی و اضمحلال غارتگران و متجاوزان به صدا درآید.
همچنین در این پیام آمده است: بر خود وظیفه می دانم از حضور شما بسیجیان عزیز و آحاد مختلف مردم ولایت مدار استان اردبیل، خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و مسئولین محترم که در حمایت از مردم ستمدیده فلسطین در صحنه حضور یافتند تقدیر و تشکر کرده و از خداوند منان، اقتدار و سربلندی روز افزون اسلام و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران و نابودی رژیم صهیونیستی را مسئلت دارم. امیدوارم از خبر راهپیمایی روز قدس یاس را در اردوگاه رژیم صهیونیستی مستولی
کرد
راضی بوده باشید.

راهپیمایی روز قدس یاس را در اردوگاه رژیم صهیونیستی مستولی
کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۶ ۰۲:۴۴:۱۶