رئیس جمهور از فروشگاه ایرانی «مگاسیس» در کاراکاس بازدید
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رئیس جمهور از فروشگاه ایرانی «مگاسیس» در کاراکاس بازدید
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه برنامه‌های سفر رسمی به ونزوئلا، سید ابراهیم رئیسی، به منظور بررسی ظرفیت‌های موجود در ونزوئلا جهت عرضه کالاهای تولید ایران، در فروشگاه ایرانی «مگاسیس» حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این فروشگاه با مدیران آن گفتگو کرد.
در این بازدید رئیس‌جمهور با اشاره به اهمیت بازار ونزوئلا و صادرات تولیدات و محصولات ایرانی به این کشور، دستوراتی در جهت رفع موانع موجود صادر کرد.
فروشگاه مگاسیس از مرداد ماه ۱۳۹۹ با افتتاح یک شعبه، کار خود را در کاراکاس آغاز و با هدف تسهیل امور تجاری میان ایران و ونزوئلا و فروش هزاران قلم کالای ایرانی، حدود ۵۰۰ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در کاراکاس ایجاد کرده است.
مرکز بزرگ فروش محصولات ایرانی «مگاسیس» در کاراکاس به مساحت ۲۰ هزار متر مربع، که به نوعی بازار محصولات تولیدی شرکت‌های ایرانی از جمله مواد خوراکی و بهداشتی محسوب می‌شود، طی سال‌های اخیر به حالت راکد در آمده بود که با دستور رئیس‌جمهور در مسیر رونق قرار گرفت.
آنچه امروز مورد بازدید رئیس جمهور قرار گرفت و دستور احیای آنها صادر شد، می‌تواند بازار قابل قبولی در قلب آمریکای لاتین برای انواع محصولات شرکت‌های ایرانی به‌خصوص محصولات تولیدی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در حوزه‌های مختلف از جمله دارویی و پزشکی باشد. امیدوارم از خبر رئیس جمهور از فروشگاه ایرانی «مگاسیس» در کاراکاس بازدید
کرد
راضی بوده باشید.

رئیس جمهور از فروشگاه ایرانی «مگاسیس» در کاراکاس بازدید
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۸:۵۰