رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به ابوظبی می‌رود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به ابوظبی می‌رود به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سفر قریب الوقوع رئیس اپوزیسیون این رژیم به امارات خبر دادند.
جروزالم پست روز چهارشنبه گزارش داد که یائیر لاپید، رئیس حزب مخالف و اپوزیسیون رژیم اسرائیل به زودی سفری رسمی به امارات خواهد داشت.
پیش از این نیز، یائیر لاپید، رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در ادامه انتقاداتش ضد نتانیاهو درباره مدیریت وی در جنگ غزه اعلام کرد که به وزیر خارجه آمریکا که روز سه شنبه به فلسطین اشغالی سفر کرده، اطلاع داده نخست وزیر رژیم صهیونیستی «هیچ عذر سیاسی» برای عدم انعقاد قرارداد برای بازگرداندن اسرای صهیونیستی از غزه ندارد.
با میانجیگری مصر و قطر و مشارکت آمریکا، رژیم صهیونیستی و حماس ماه‌هاست که برای دستیابی به توافق تبادل اسرا و آتش‌بس در غزه در حال انجام مذاکرات غیرمستقیم هستند.اپوزیسیون رژیم صهیونیستی نتانیاهو را به این امر متهم می‌کند که در برابر تهدیدات وزیر دارایی و امنیت داخلی این رژیم درباره سرنگونی کابینه در صورت عدم حمله به رفح تسلیم شده است. امیدوارم از خبر رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به ابوظبی می‌رود راضی بوده باشید.

رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی به ابوظبی می‌رود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۲ ۰۲:۴۰:۵۳