دیدار و رایزنی حکیم با سفیر ایران/تقویت مناسبات و حمایت از
فلسطین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دیدار و رایزنی حکیم با سفیر ایران/تقویت مناسبات و حمایت از
فلسطین
به گزارش سوالات شرعی و احکام، «سید عمار حکیم»، رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار با محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی کشورمان در بغداد، تازه‌ترین تحولات سیاسی عراق و منطقه و روابط دو کشور را بررسی کرد.
به گزارش خبرگزاری رسمی عراق «واع»، سیدعمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق، در دیدار محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، خواستار تقویت همکاری‌های دو جانبه و لزوم توجه به مشترکات دینی دو کشور تاکید کرد.
در این دیدار که در دفتر رئیس جریان حکمت ملی عراق در بغداد انجام شد، حکیم بر اهمیت تقویت همکاری دو کشور و بهره‌برداری از اشتراکات دو ملت و همچنین بر اهمیت استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان در عبادت و بندگی و دیدارهای متقابل به خصوص در عتبات مقدس دو کشور تأکید کرد.
رئیس جریان حکمت ملی عراق همچنین بر ضرورت آتش‌بس در غزه و امدادرسانی به آوارگان و بازسازی این منطقه تأکید کرد و جامعه جهانی را در قبال جنایاتی که در حق ملت بی‌پناه غزه رخ می‌دهد، مسئول دانست.
حکیم تاکید کرد که سکوت در برابر این جنایات به معنای تأیید رژیم صهیونیستی در ادامه دادن به این جنایات است. امیدوارم از خبر دیدار و رایزنی حکیم با سفیر ایران/تقویت مناسبات و حمایت از
فلسطین
راضی بوده باشید.

دیدار و رایزنی حکیم با سفیر ایران/تقویت مناسبات و حمایت از
فلسطین  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۴ ۰۲:۳۹:۲۴