دومین حمله عراقی‌ها به پایگاه‌های صهیونیستی درکمتر
از۲۴ساعت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دومین حمله عراقی‌ها به پایگاه‌های صهیونیستی درکمتر
از۲۴ساعت
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که «مجاهدان ما بامداد چهارشنبه پایگاه نظامی سپیر متعلق به اشغالگران را در سرزمین‌های اشغالی هدف قرار دادند.»
این دومین پایگاه متعلق به رژیم صهیونیستی است که در کمتر از ۲۴ ساعت اخیر از سوی نیروهای مقاومت عراق مورد هدف حملات موشکی و راکتی قرار می‌گیرد.
ساعاتی پیش از این نیز، منابع منطقه‌ای از حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی عوبدا متعلق به رژیم صهیونیستی خبر داده بودند. در همین ارتباط نیز مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد شامگاه سه شنبه پایگاه هوایی ارتش رژیم صهیونیستی «عوبدا» در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد به عملیات‌های خود علیه مواضع و اهداف دشمن صهیونیستی در حمایت از غزه ادامه خواهد داد.
روز یکشنبه گذشته نیز، مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای خبر داد که مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است. شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که مقاومت اسلامی عراق با اشاره به انجام این حمله در ماه مبارک رمضان، تاکید کرد که این عملیات‌ها در حمایت از مردم فلسطین استمرار خواهد داشت.
پیش از این، مقاومت اسلامی عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود که در حمایت از مردم مقتدر غزه و در پاسخ به کشتار مردم بی‌دفاع آن تاسیات برق رژیم صهیونیستی در «تل‌آویو» را با پهپاد هدف قرار داده است. در این بیانیه با تاکید بر استمرار این حملات برای انهدام اهداف حیاتی دشمن صهیونیستی آمده است که عملیات پهپادی در تکمیل مرحله دوم عملیات مقاومت در برابر اشغالگری و حمایت از مردم غزه و در پاسخ به جنایت و کشتار صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی انجام گرفته است. امیدوارم از خبر دومین حمله عراقی‌ها به پایگاه‌های صهیونیستی درکمتر
از۲۴ساعت
راضی بوده باشید.

دومین حمله عراقی‌ها به پایگاه‌های صهیونیستی درکمتر
از۲۴ساعت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۷ ۰۲:۳۹:۲۱