دومین جشنواره هنرهای نوری مشهد آغاز شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دومین جشنواره هنرهای نوری مشهد آغاز شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، محمدرضا قلندرشریف، شهردار مشهد در آئین افتتاح جشنواره هنرهای نوری اظهار کرد: مشهد الرضا (ع) جهان‌شهر برکت و کرامت است.
شهردار مشهد ادامه داد: امسال بیش از هزار و ١٠٠ المان گل در شهر جانمایی شد، همچنین ۷۰۰ المان هنری در ۳۵۰ نقطه شهر نیز زیبایی خاصی را به مشهد داده است.
وی بیان کرد: جشنواره هنرهای نوری نیز امشب افتتاح و این جشنواره بی‌نظیر سال گذشته برای اولین بار در کشور به میزبانی مشهد اجرا شد.
جانمایی بیش از ۴۰ اثر نوری و ۱۵۰ المان
در ادامه جواد کیانی، رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد نیز در این مراسم اظهار کرد: در این دوره جشنواره بیش از ۴۰ اثر نوری و ۱۵۰ المان در بوستان کوهسنگی جانمایی شده است.
جواد کیانی افزود: این جشنواره شامل بخش‌های مختلفی از جمله بازی، علم، مسابقات فرهنگی ویژه کودکان، رویدادهای هنری و برنامه‌های متنوع دیگر است.
وی اضافه کرد: این جشنواره از ساعت ۱۹ تا ۲۳ تا عید سعید فطر به جز شب‌های قدر پذیرای زائران و مجاوران است.
ایجاد حال خوب برای زائران رضوی
فرماندار مشهد نیز اظهار کرد: این جشنواره در یک مکان خاطره‌انگیز برگزار می‌شود.
محسن داوری افزود: مشهد به دلیل وجود مضجع نورانی امام سایت احکامبانی‌ها سالیانه پذیرای بسیاری از زائران ایرانی و خارجی است که برگزاری این برنامه‌ها قطعاً موجب ایجاد حال خوب برای آنان می‌شود. امیدوارم از خبر دومین جشنواره هنرهای نوری مشهد آغاز شد راضی بوده باشید.

دومین جشنواره هنرهای نوری مشهد آغاز شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۳ ۰۲:۴۳:۰۸