دولت مصمم به حفظ رونق گمرک بیله‌سوار است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دولت مصمم به حفظ رونق گمرک بیله‌سوار است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید حامد عاملی شامگاه سه‌شنبه در نشست با سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو، با اشاره به نظر قاطع دولت مبنی بر توسعه و رونق گمرک بیله‌سوار، پیگیری صادرات چمدانی و جلوگیری از هرگونه تحت‌الشعاع قرار گرفتن این گمرک در توافقات با جمهوری آذربایجان و همچنین عملیاتی شدن پروژه بارانداز ریلی پارس‌آباد را نیازمند پیگیری سفارت کشورمان در باکو دانست.
وی با بیان اینکه نظر قاطع دولت توسعه و رونق گمرک بیله‌سوار است، تصریح کرد: انتظار می‌رود سفارت کشورمان در باکو با پیگیری صادرات چمدانی از گمرک بیله‌سوار، از هرگونه تحت‌الشعاع قرار گرفتن این گمرک در توافقات با جمهوری آذربایجان جلوگیری کند.
استاندار اردبیل گفت: عملیاتی شدن پروژه بارانداز ریلی پارس‌آباد از دیگر موضوعات مهم بوده که نیازمند پیگیری سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو است.
قول جمهوری آذربایجان برای عدم خلل در فعالیت گمرک بیله‌سوار
سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو نیز در این نشست افزود: در ملاقات‌های صورت گرفته با مسئولان جمهوری آذربایجان، نظرات قاطع دولت ایران درباره تداوم فعالیت جدی گمرک بیله‌سوار رسماً به طرف مقابل اعلام شده و این موضوع پیگیری می‌شود.
سید عباس موسوی بیان کرد: مقامات جمهوری آذربایجان هم اعلام کرده‌اند هیچ‌گونه خللی در فعالیت گمرک بیله‌سوار به وجود نخواهد آمد. امیدوارم از خبر دولت مصمم به حفظ رونق گمرک بیله‌سوار است راضی بوده باشید.

دولت مصمم به حفظ رونق گمرک بیله‌سوار است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۲ ۰۲:۴۱:۳۴