دولت برای رفع مشکلات کشاورزان دشتستان پای کار باشد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دولت برای رفع مشکلات کشاورزان دشتستان پای کار باشد به گزارش سوالات شرعی و احکام، ابراهیم رضایی اظهار داشت: متأسفانه دولت نسبت به مطالبات مردم بی‌توجه است. هزاران تن از خرمای مردم دشتستان و استان بوشهر از سال گذشته در انبارها و سردخانه‌ها باقی مانده است و هیچ فریادرسی هم نیست.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اضافه کرد: به هر دستگاهی مراجعه کردیم و سراغ هر مسئولی رفتیم اما کاری نکردند و مشکل مردم همچنان حل نشده است. گناه این کشاورزان چیست؟ این کشاورزان هم زندگی دارند و زندگی آنها خرج دارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: برخی مسئولان هر روز مصاحبه می‌کنند که درآمد کشور چنین است و چنان است، هر روز می‌گویند ما نفت می‌فروشیم و درآمد کشور افزایش یافته است. اگر این‌طور است چرا مطالبات کشاورزان را نمی‌دهید و مسئله آنها را حل نمی‌کنید.
وی خطاب به دولت تصریح کرد: چرا بعد از سال‌ها مطالبات گندم‌کاران، پول بازنشستگان و فرهنگیان را پرداخت نمی‌کنید؟
رضایی اضافه کرد: شما که بلدید مجلس را دور بزنید و هر چیزی را به سران قوا ببرید، این مسئله کشاورزان و گندم‌کاران و بازنشستگان را هم ببرید به جلسه سران قوا و مشکل مردم را حل کنید. متأسفانه مردم ما بی‌پناه هستند. امیدوارم از خبر دولت برای رفع مشکلات کشاورزان دشتستان پای کار باشد راضی بوده باشید.

دولت برای رفع مشکلات کشاورزان دشتستان پای کار باشد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۷:۲۳