دهیاران تنگستان اشتغال روستایی را با جدیت پیگیری
کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دهیاران تنگستان اشتغال روستایی را با جدیت پیگیری
کنند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی سه شنبه شب در نشست کار گروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تنگستان اظهار داشت: پیرامون موضوع گزارش در سامانه رصد، بر اساس آماری ارائه شده نزدیک به ۹۰ درصد کار ثبت اشتغال در ابتدا سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ در شهرستان تسهیلات پرداخت شده توسط دستگاه‌های اجرایی انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه دهیاران باید موضوع اشتغال در روستاهای تنگستان را به صورت جدی دنبال کنند، ادامه داد: باید کارگروه اشتغال تنگستان به صورت منطقه‌ای در روستاهای شهرستان با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها جهت رصد کامل مشکلات اشتغال روستاییان به صورت ماهانه برگزار شود.
فرماندار تنگستان افزود: در کار گروه اشتغال سال جاری که در تیر ماه برگزار شد ۱۳۲ میلیارد تومان از محل تبصره ۱۶ تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد.
وی اضافه کرد: جهت نصب پنل‌های خورشیدی دهیاران به همراه بسیج سازندگی و دستگاه‌های حمایتی شهرستان نسبت به شناسایی افرادی که تمایل به نصب پنل ها دارند اقدام کنند.
لطفی تصریح کرد: باید نصب پنل‌های خورشیدی به سمت خانواده‌هایی کشیده شود که دارای جمعیت زیادی نیستند تا بتوانند از درآمد این پنل ها در منازل خود استفاده کنند.
فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه دهیاران به گونه‌ای عمل کنند که هم زمینه اشتغال و هم عمران روستایی فراهم شود، یاد آور شد: باید دهیاران بر اساس سهمیه‌ای که برای آنها در نظر گرفته شده گزارش تهیه و به فرمانداری ارائه کنند. امیدوارم از خبر دهیاران تنگستان اشتغال روستایی را با جدیت پیگیری
کنند
راضی بوده باشید.

دهیاران تنگستان اشتغال روستایی را با جدیت پیگیری
کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۶ ۰۲:۴۲:۲۵