دمای هوای آذربایجان غربی ۵ درجه کاهش می یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دمای هوای آذربایجان غربی ۵ درجه کاهش می یابد مهدی صابری در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: روند افزایش دما در استان که از هفته قبل سیر صعودی گرفته بود از فردا یکشنبه نزولی شده و دماها تا پایان هفته جاری سه تا پنج درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.
وی ادامه داد: طبق ارزیابی کارشناسان هواشناسی استان بارش‌های رگباری شمال استان و وزش باد شدید توأم با گرد و خاک اغلب نقاط را با تمرکز بر مناطق جنوبی فرا می‌گیرد.
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی ادامه داد: با توجه به بررسی نقشه‌های پیش یابی هوای استان امروز گرم‌تر می‌شود که این موضوع موقتی بوده و از فردا دوباره کاهش می‌یابد.
وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای مرکز استان بین ۱۶ و ۳۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بود، اضافه کرد: خنک‌ترین شهر آذربایجان غربی در مدت زمان یاد شده شهر چالدران با دمای مثبت ۱۳ درجه سانتی‌گراد و گرم‌ترین نیز شهرستان پلدشت با مثبت ۳۹ درجه سانتی‌گراد بوده است.
به گفته صابری، وزش باد ملایم نیز در سراسر آذربایجان غربی گزارش شده که بیشترین سرعت وزش باد از میاندوآب با بیش از ۵۲ کیلومتر در ساعت ثبت شده‌است. امیدوارم از خبر دمای هوای آذربایجان غربی ۵ درجه کاهش می یابد راضی بوده باشید.

دمای هوای آذربایجان غربی ۵ درجه کاهش می یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۹ ۰۲:۳۹:۰۳