دلایل شکست پرسپولیس از نگاه گل‌محمدی/ اخراج همه چیز را خراب
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دلایل شکست پرسپولیس از نگاه گل‌محمدی/ اخراج همه چیز را خراب
کرد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین هفته از فصل جدید رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم النصر عربستان بود و در پایان ۲ بر صفر شکست خورد.
یحیی گل محمدی پس از این دیدار گفت: بازی تحت تاثیر اتفاقات خیلی بدی برای ما بود. ابتدا مصدومیت مهدی ترابی در دقیقه ۵ و سپس اخراج میلاد سرلک بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: گل بدی خوردیم که گل به خودی بود. مقابل تیم با کیفیتی بازی داشتیم. اگر یکی از این اتفاقات نمی افتاد بخصوص ۱۰ نفره نمی شدیم این نتیجه به دست نمی آمد. اخراج بچگانه کار دستمان داد و نتیجه را واگذار کردیم. به تیم خوب النصر تبریک می‌گویم. بازی بزرگ نشان داد نقاط ضعف خود را بهتر بشناسیم.
او با گلایه از چمن مسابقه تاکید گرد: هر دو تیم نقد داشتند. خیلی چمن بد بود. دو تیم از نظر فنی نمی توانستند کاری کنند. حالا باید ریکاوری ذهنی و بدنی خوبی داشته باشیم.
گل محمدی د پاسخ به سوال خبرنگار سایت احکام مبنی بر اینکه آیا بازیکنان تحت تأثیر هیجان بازی مقابل رونالدو قرار گرفته بودند تاکید کرد: اینطور نبود که همه چیز روی رونالدو باشد. در اینکه او کیفیت خیلی بالایی دارد شکی نیست اما آنها بازیکنان کناری و هافبک وسط های خیلی خوبی داشتند و تیمی بازی کردیم. بین دونیمه هم گفتیم برای برد به میدان برویم اما اخراج همه چیز را خراب کرد.
یحیی در خصوص تنهایی تیم پرسپولیس به خاطر توجه باشگاه به کریس رونالدو تصریح کرد: او یک سوپر استار است. من نمی خواهم نسبت به استقبالی که شد منفی فکر کنم. اگر روی قسمت دیگر داستان را نگاه کنیم می بینیم جوانان ما انگیزه بیشتری پیدا می کنند به فوتبال علاقمند شوند. اینکه استعدادهایش کشف شود. باید از حضور رونالدو در شهر و کشورمان استفاده کنیم. باید نگاه ما مثبت باشد.
وی ادامه داد: جوانان ایران لایق امکانات خیلی بهتری هستند. فوتبال ما نیز سزاوار امکانات بهتری هست. شما همین استادیوم آزادی را نگاه کنید. یکی از بهترین ورزشگاه ها بود اما الان ببینید به چه روزی افتاده است. ضعف هایمان در بازی های بزرگ مشخص می شود. امیدوارم تلنگری برای مسئولان کشور شود تا آنها ببینند چقدر مشکلات سخت افزاری زیادی داشتیم.
او افزود: صحبتی که وزیر ورزش درباره ساخت استادیوم جدید داشتند حتی در حد همین صحبت باز خوب است. امیدوارم عملی شود و اراده ای باشد تا استادیومی آبرومند برای فوتبال داشته باشیم.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره وضعیت فنی تیمش تصریح کرد: با یکی از بهترین های آسیا که فوق ستاره ها داشت بازی کردیم. اینکه خودمان را جلوی این تیم ها برنده بدانیم انتظار زیاد درستی نیست. اتفاقاتی افتاد که کار را سخت کرد. اگر برای النصر همین اتفاقات می افتاد قطعا ما برنده بودیم. آنها سه روز پیش بازی کردند و خسته آمدند و تمرین هم نکردند اما دیدید بازیکنانی که ۹۰ دقیقه بازی کرده بودند امروز هم عالی بازی کردند. این نشان دهنده کیفیت بالای آنهاست.
گل محمدی درباره انتقاد از بازیکنان تیم و شرایط نا مطلوب ملی پوشان گفت: با توجه به امکانات و بازیکنانی که داریم سعی کردیم خودمان را آماده این بازی کنیم. نمی گویم توان ما همین بود. خیلی دوست داشتم در زمین خوبی بازی می کردیم و این اتفاقات بازی هم نمی افتاد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: به هر حال تصمیمات محدود کننده ای که برای فوتبال ما گرفته شد و محدودیت هایی که ایجاد می کند کار را برای باشگاه ها سخت کرده است. مشکلات دیگری هم هست که نمی توان در کنفرانس راجع به آن صحبت کرد. بازیکنان تا جاییکه توانستند انرژی خودشان را گذاشتند. امروز روز برنده شدن ما نبود.
گل محمدی درباره آخرین وضعیت مصدومیت مهدی ترابی تصریح کرد: او یکی از بازیکنان تأثیرگذار است. مصدومیت او شوک منفی برای تیم در شروع بازی بود. نمی دانم مصدومیت او چقدر است ولی فکر کنم حداقل یک هفته کار دارد.
سرمربی پرسپولیس درباره مشکلات مالی تیمش و عدم پرداخت ۱۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان گفت: به هر حال شرایط بازیهای آسیایی است و اینجا جایی نیست که درباره مشکلات صحبت کنیم. امیدوارم از خبر دلایل شکست پرسپولیس از نگاه گل‌محمدی/ اخراج همه چیز را خراب
کرد
راضی بوده باشید.

دلایل شکست پرسپولیس از نگاه گل‌محمدی/ اخراج همه چیز را خراب
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۰ ۰۲:۳۹:۱۶