دفاع زن ملحد آمریکایی از قرآن کریم به دلیل مقاومت مردم
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دفاع زن ملحد آمریکایی از قرآن کریم به دلیل مقاومت مردم
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در ادامه افزایش روند مراجعه شخصیت‌های اجتماعی و شماری از شهروندان غربی به قرآن‌کریم، یک زن آمریکایی خطاب به مردم این کشور می‌گوید: «من یک ملحد هستم، اما نسخه‌ای از قرآن را خریداری کرده‌ام. اگر این کتاب راز پایداری‌ای است که از فلسطینی‌ها می‌بینیم، پس باید این کتاب را خواند.»
این زن آمریکایی به صحبت درباره جو بایدن رییس‌جمهوری آمریکا و سیاست او در حمایت از اشغال‌گری پرداخته و می‌گوید: «من همچنین معتقدم که هر یک از ما باید یک نسخه از قرآن را برای جو بایدن به کاخ سفید بفرستیم.»
او در این ویدیو، خواستار ارسال میلیون‌ها نسخه از قرآن به کاخ سفید شد و گفت: «همان‌طور که بایدن گفت امکان آتش‌بس وجود ندارد، پس امکان رأی دادن به او نیز وجود ندارد.»
این زن ملحد در پایان این ویدو می‌گوید: «اگر نمی‌خواهید به بایدن رأی دهید، یک نسخه از قرآن را برای او بفرستید تا ببینیم تا هفته آینده چند نسخه به‌دست او می‌رسد.»
ساعاتی پیش از این، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی درباره آتش بس در جنگ غزه اعلام کرد که صلیب سرخ با اسرایی که آزاد نخواهد شد، ملاقات خواهد کرد.
نتانیاهو با تایید آزادی اسرا گفت که اسرا در چندین مرحله آزاد خواهند شد.
تتانیاهو همچنین افزود که دولت اسرائیل امشب با تصمیم سختی مواجه بود اما این تصمیمی درست بود، با این حال، جنگ ادامه دارد و تا تحقق تمامی اهدافمان به آن ادامه می‌دهیم، در عین حال بازگرداندن گروگان‌ها مأموریتی مقدس است و من به آن پایبندم.
نخست وزیر جنجالی رژیم صهیونیستی همچنین افزود که مقامات امنیتی از تصمیم آزادی گروگان‌ها به طور کامل حمایت می‌کنند، این تصمیم به ارتش این امکان را می‌دهد که به جنگ ادامه دهد، چون جنگ چند مرحله است و بازگرداندن اسرا در چند مرحله انجام می‌گیرد و تا رسیدن به پیروزی کامل آرام نمی‌گیریم.
نتانیاهو این را هم گفت که از بایدن خواستم برای بهبود شرایط این توافق مداخله کند و همین کار هم انجام شد.
ساعاتی پیش از این، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی اعلام کرده بود که مذاکرات تبادل اسیران میان رژیم صهیونیستی و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس پیشرفت داشته است.
وی با اشاره به روند این مذاکرات اعلام کرد: شاهد پیشرفت بوده‌ایم و امیدوارم که به زودی اخبار خوبی درباره آزادی اسیران منتشر شود.
یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز از نزدیک‌بودن انعقاد توافق تبادل اسیران خبر داد و با اشاره ضمنی به ناچاربودن صهیونیست‌ها به قبول شرایط مطرح‌شده از سوی مقاومت فلسطین گفت: باید تصمیمات سخت و مهمی بگیریم.
تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که کابینه جنگ این رژیم امشب تشکیل جلسه خواهد داد و با توجه به تحولات پرونده آتش‌بس و توافق تبادل اسیران، کابینه رژیم صهیونیستی نیز تشکیل جلسه خواهد داد.
کمی پیش‌تر نیز شبکه تلویزیونی سی ان ان در گزارشی به نقل از یک منبع آگاه و یک دیپلمات مطلع گزارش داد که قطر امیدوار است تا ساعاتی دیگر توافقی برای آتش بس در غزه آغاز شود.
در گزارش این رسانه آمریکایی در این ارتباط آمده است که در ازای برقراری آتش بس، تعدادی از زندانیان نزد حماس نیز آزاد خواهند شد.
به گزارش این رسانه، این توافق شامل آزادی ۵۰ زن و کودک اسیر نزد حماس و وقفه ۴ تا ۵ روزه درگیری‌ها می‌شود. به گفته منابع متعدد، ۳ اسیر فلسطینی در اسرائیل به ازای هر اسیر نزد حماس آزاد خواهند شد. امیدوارم از خبر دفاع زن ملحد آمریکایی از قرآن کریم به دلیل مقاومت مردم
غزه
راضی بوده باشید.

دفاع زن ملحد آمریکایی از قرآن کریم به دلیل مقاومت مردم
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۲ ۰۲:۴۰:۲۶