دفاع از دولت انقلابی ضروری است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دفاع از دولت انقلابی ضروری است حجت الاسلام ابوذر شاد در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است برای پیوند و هم افزایی روز افزون دولتمردان و مردم از طریق درک صحیح از شرایط کشور و توجه به آرایش نبرد ترکیبی دشمن اعم از اقتصادی، سیاسی و امنیتی، فرهنگی و غیره است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دشتستان افزود: نتیجه درک متقابل مسئولان و مردم، همکاری و همراهی هرچه بیشتر خواهد بود.
حجت الاسلام شاد، ابراز داشت: در هفته دولت، تبیین دستاوردهای دولت مردمی و انقلابی و نقد منصفانه دولت و دولتمردان و پرهیز از سیاه نمایی و تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمندی که ارائه شده انجام می‌شود و بدیهی است در این راستا محافظه کاری مسئولان جسارت را از آنان گرفته و از ترس افتادن در گرداب حواشی، از فضای نقد و انتقاد گریزان و تن به حاشیه نشینی محافظه کارانه می‌دهند و این از نگاه تیز بین مردم مخفی نمی‌ماند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جواد الائمه شهرستان دشتستان افزود: در هفته دولت دفاع از دولت انقلابی منبعث از نظام اسلامی و عدم تقیه در دفاع از دولت برآمده از نظام و خودارزیابی دولت و بررسی میزان تحقق اهداف و توجه به زمانبندی باقیمانده در عمل به وعده‌های داده شده، اهمیت مضاعف دارد چراکه مردم واقف بر مشکلات منطقه خود هستند و اگر در این راستا به جای حل و فصل مشکلات، شاهد اقدامات نمایشی از سوی مسئولان باشند، ناامید می‌شوند.
وی ابراز داشت: در این هفته جا دارد از فرماندار جهادی و انقلابی دشتستان تشکر کنیم که از بدو ورود تاکنون با سعه صدر و متانت و مدیریت و درایت لازم و مردم داری نسبت به پیگیری امورات شهرستان اهتمام کرده‌اند و در مواردی که شرایط ایجاب می‌کند با تمام وجود در صحنه حضور پیدا می‌کند و در کنار مردم از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات می‌شود که واقعاً به ایشان و همکارانشان در همه ادارت و نهادهای دولتی خدا قوت عرض کرده و آرزوی توفیق روز افزون داریم.
حجت الاسلام شاد یادآور شد: از منظر امام خامنه ای، در کشور ما هفته دولت، هفته ولادت دولت نیست، جاهای دیگر اگر بخواهند، چنین روزی و چنین مناسبتی بگذارند، قاعدتاً ولادت دولت، یا مثلاً کار برجسته ای که دولت انجام داده، این را به عنوان هفته دولت معین می‌کنند، اما ما آمدیم و هفته دولتمان را یادبود شهادت قراردادیم.
وی تصریح کرد: این موضوع خیلی پرمعنا و مهمی است، این معنایش آن است که راه ما را، مجاهدت در خدمت رسانی و اثبات کارآمدی نظام و مقابله با القا ناکارآمدی دولت اسلامی از سوی دشمن و اینکه مسئولان ما در سنگر خدمت در حال مبارزه و در این راه باروحیه جهادی و شهادت طلبی طی طریق می‌کند. امیدوارم از خبر دفاع از دولت انقلابی ضروری است راضی بوده باشید.

دفاع از دولت انقلابی ضروری است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۳ ۰۲:۴۰:۴۰