دعوت از ۱۶ بازیکن به تیم ملی والیبال برای هفته دوم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دعوت از ۱۶ بازیکن به تیم ملی والیبال برای هفته دوم به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۳ در شهر ناگویا ژاپن به ترتیب به مصاف تیم‌های ژاپن، لهستان، چین و اسلوونی رفت و با یک پیروزی، سه شکست، چهار امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه یازدهم جدول به کار خود در مسابقات هفته نخست پایان داد.
مردان والیبال ایران روز (سه‌شنبه ۲۳ خرداد) بعد از سفری طولانی و ۲۴ ساعته از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شدند و بهروز عطایی بلافاصله ۱۶ بازیکن را به اردوی هفته دوم لیگ ملت‌ها دعوت کرد.
تمرینات تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۸:۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد در سالن فدراسیون والیبال زیر نظر کادر فنی آغاز می‌شود و سیدمحمد موسوی، محمد فلاح، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، محمدطاهر وادی، جواد کریمی، محمدجواد معنوی‌نژاد، شهروز همایونفرمنش، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، میثم صالحی، پوریا حسین‌خانزاده، امین اسمعیل‌نژاد، علی حاجی‌پور، محمدرضا حضرت‌پور و آرمان صالحی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.
ملی‌پوشان دو جلسه تمرین روز پنج‌شنبه و یک جلسه تمرین روز جمعه خواهند داشت و بامداد شنبه ۲۷ خرداد تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته دوم لیگ ملت‌ها تهران را به مقصد فرانکفورت و سپس آمستردادم ترک خواهند کرد تا از آنجا راهی شهر روتردام در ۹۰ کیلومتری آمستردام شوند.
هفته دوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ گروه مردان به میزبانی روتردام هلند و اورلئان در فرانسه از ۳۰ خرداد تا ۴ تیرماه برگزار خواهد شد که مردان والیبال ایران در روتردام با تیم‌های آلمان، ایتالیا، آمریکا و هلند روبرو خواهند شد. امیدوارم از خبر دعوت از ۱۶ بازیکن به تیم ملی والیبال برای هفته دوم راضی بوده باشید.

دعوت از ۱۶ بازیکن به تیم ملی والیبال برای هفته دوم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۶:۳۴