دشمنان در سانسور پیاده روی اربعین ناکام ماندند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دشمنان در سانسور پیاده روی اربعین ناکام ماندند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سعید حیدری یکشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان دشتی با بیان اینکه دشمن به طور دائم در حال توطئه است، اظهار داشت: هر چه قدر موفقیت ایران سیر صعودی و بیشتر می‌شود و دشمنی دشمنان بیشتر می‌شود.
مدیر کل سیاسی؛ انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: موفقیت‌های صنایع موشکی و هوافضا دشمن را غافلگیر کرده و استکبار را زمین گیر کرده است.
حیدری ادامه داد: امروز ایران پرچمدار نهضت عاشورا است و برای تداوم این راه تمام ظرفیت‌ها به کار گرفته است و دشمن برای مقابله و جلوگیری از پیشرفت‌های موشکی تلاش کرد با نفوذ در مراکز امنیتی و صنعتی این موفقیت‌ها را متوقف کند ولی ناکام ماند.
وی ادامه داد: آنها تلاش دارند در سالگرد تجمعات با اطلاعات دروغ و القا یاس و ناامیدی فضا را مجدداً ملتهب و متشنج کنند که می‌طلبد مدیران با حساسیت این مسائل با تببین و آگاه سازی دنبال کنند.
حیدری یادآور شد: مسیر نجف به کربلا کانون توجه جهانیان بود و رعبی که از نهضت حسینی در دل دشمن بود و تلاشی که آنها داشتند این بود که این اجتماع بزرگ را سانسور کند ولی ناکام ماندند و از همه عزیزانی که کمک کردند برای تسهیل زائرین جای تقدیر دارد.
وی با تقدیر از اقدامات مدیران در هفته دولت گفت: در این هفته هزار و ۱۵۹ پروژه با اعتبار ۲۶۹ هزار میلیارد تومان افتتاح و اجرا شد.
حیدری بیان کرد: بیش از ۳۴۰ برنامه در این هفته برگزار شد که مهمترین آنها یادواره شهدا دولت و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت بود.
وی تصریح کرد: در سطح کشور در زمینه پروژه‌های عمرانی با اختلاف رتبه اول کسب کردیم.

حیدری خاطر نشان کرد: چندین مناسبت مهم در پیش رو داریم تا به برگزاری انتخابات باشکوه برسیم که باید برای هر کدام این برنامه‌ها تدابیر لازم داشته باشیم تا به حماسه بزرگ رقم بزنیم و شاهد حضور پرشور مردم در این عرصه باشیم.
وی بیان کرد: انتخابات امسال با شرایط قانون جدید در حال برگزاری است و ما نیز تدابیر لازم برای انتخابات باشکوه در استان اتخاذ کردیم.
حیدری از افزایش صد درصدی تعداد داوطلبین انتخابات به نسبت به دوره خبر داد و گفت: همه مدیران برای مشارکت پرشور مردم در انتخابات اهتمام داشته باشند.
حیدری با بیان اینکه انتخابات در سرنوشت ما تأثیر دارد؛ گفت: دولت با نگاه به ظرفیت‌های درونی توفیقات خوبی رسیده که افتتاح فاز ۱۱ یکی از این دستاوردهای بزرگ دولت بود که به دست متخصصان داخلی شاهد افتتاح آن هستیم.
وی یادآور شد: در سطح شهرستان شاهد وحدت و انسجام خوبی هستیم و این جابجایی‌ها امری طبیعی و از ضروریات است.
حیدری خاطر نشان کرد: طلاییان از نیروهای جهادی و توانمند شهرستان است و امروز از ظرفیت جوان دیگر استفاده خواهیم کرد.
وی شهنیایی را از نیروهای انقلابی و جهادی استان است؛ یادآور شد: پروژه‌های بخش شنبه و طسوج شتاب می‌گیرد.
در پایان از خدمات محمد طلاییان تقدیر و مجتبی شهنیایی به عنوان بخشدار جدید شنبه و طسوج معرفی شد. امیدوارم از خبر دشمنان در سانسور پیاده روی اربعین ناکام ماندند راضی بوده باشید.

دشمنان در سانسور پیاده روی اربعین ناکام ماندند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۱ ۰۲:۳۸:۴۷