دشمنان به دنبال خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دشمنان به دنبال خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند به گزارش خبرنگار سایت احکام، ماموستا مامدکلشی نژاد عصر پنجشنبه در آئین بزرگداشت آغاز هفته وحدت در ارومیه، اظهار کرد: دشمنان در جهت خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند اما این درحالی است که پیامبر گرامی اسلام پیامبر سایت احکام و رحمت است.
وی هفته وحدت را بهترین فرصت برای پیوند عمیق جامعه اسلامی دانست و افزود: دشمنان در صدد ایجاد اختلافات دینی و مذهبی هستند چرا که می‌دانند تمدن بزرگ اسلامی با وحدت مسلمانان شکل می‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این آئین با اشاره به اینکه همه عالم هستی به برکت وجود مبارک پیامبر گرامی اسلام پا به عرصه وجود گذاشته است گفت: عظمت روحی پیامبر بزرگوار اسلام باعث شد تا قرآن کریم در یک شب به صورت دفعتا به قلب مبارک ایشان وارد شود.
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی افزود: دین مبین اسلام دین رحمت، وحدت و برادری است و امام خمینی (ره) هفته وحدت را به این منظور نام گذاری کردند تا این ایام یک نمادی برای افرایش وحدت و صمیمیت در میان مسلمانان باشد.
آئین بزرگداشت آغاز هفته وحدت و سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) با حضور مسئولان و برادران اهل تسنن در مسجد امام شافعی ارومیه برگزار شد.
دف زنی و برگزاری مراسم جشن و سرور از دیگر برنامه‌های این آئین بود. امیدوارم از خبر دشمنان به دنبال خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند راضی بوده باشید.

دشمنان به دنبال خشن نشان دادن دین مبین اسلام هستند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۹ ۰۲:۴۰:۳۱