دست اندازی بانک‌ها برای مردم در پرداخت تسهیلات

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دست اندازی بانک‌ها برای مردم در پرداخت تسهیلات به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام علیرضا زارعی، امام جمعه بشرویه پنج شنبه شب در جلسه شورای اداری استان که در شهرستان طبس با حضور رئیس مجلس برگزار شد، اظهار داشت: حضور رئیس مجلس منشأ برکاتی در استان خواهد بود.
وی تصریح کرد: در اواخر سال گذشته در بشرویه در اوج اغتشاشات دو بحران را دچار شدیم که اگر مدیریت خوبی نمی‌شد در شهرستان ناهنجاری‌ها را شاهد بودیم یکی بحث زلزله و دیگری قطعی گاز بوده که باید از همین الان تدبیر شود تا در فصل سرما دچار این بحران نشویم.
امام جمعه بشرویه گفت: هر چند تسهیلاتی خوبی برای بحث مسکن در اختیار جوانان قرار گرفته اما باز هم آسیب‌هایی دیده می‌شود که باید رفع گردد.
زارعی ادامه داد: پرونده‌ها تشکیل شده و بانک‌ها دست اندازی می‌کنند از رئیس مجلس خواسته می‌شود دستور داده تا بانک‌ها با مردم درست رفتار کنند.
وی یکی دیگر از نیازهای شهرستان را تکمیل پروژه نیمه تمام مصلی نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد و گفت: تاکنون اعتباراتی برای اجرای فونداسیون این پروژه هزینه شده و متأسفانه اکنون رها شده و نیازاست تا روند اجرای این پروژه با تخصیص اعتبارات مناسب تسریع شود.
امام جمعه بشرویه ادامه داد: تکمیل گلزار شهدای بشرویه، تکمیل مصلی شهر ارسک، ساخت حوزه علمیه جدید برادران و خواهران، ساخت سالن ورزشی و ارتقا برخی از ادارات شهرستان که به صورت نمایندگی وجود دارند از دیگر درخواست‌های اعلام شده از سوی مردم این شهرستان است. امیدوارم از خبر دست اندازی بانک‌ها برای مردم در پرداخت تسهیلات راضی بوده باشید.

دست اندازی بانک‌ها برای مردم در پرداخت تسهیلات  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۶ ۰۲:۴۵:۵۲