دستگیری ۶ سارق در عسلویه/ ۱۲ فقره سرقت کشف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ۶ سارق در عسلویه/ ۱۲ فقره سرقت کشف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ حسین خواجه یکشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظی و در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پیگیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه افزود: مأموران انتظامی، با اشراف اطلاعاتی به چهار متهم مظنون با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی دو نفر از سارقان را در حین سرقت و دو نفر دیگر را در مخفیگاه آنها دستگیر کردند.
سرهنگ خواجه تصریح کرد: افراد دستگیرشده در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت شامل شش فقره سرقت اماکن خصوصی، یک فقره سرقت احشام و دو فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت موبایل، دو فقره سرقت قطعات خودرو، اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه در پایان با اشاره به استمرار طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند. امیدوارم از خبر دستگیری ۶ سارق در عسلویه/ ۱۲ فقره سرقت کشف شد راضی بوده باشید.

دستگیری ۶ سارق در عسلویه/ ۱۲ فقره سرقت کشف شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۷ ۰۲:۳۸:۰۵