دستگیری ۵ نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در نسیم شهر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ۵ نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در نسیم شهر به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ مجید عسکری نیا عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری عوامل نزاع و درگیری در نسیم شهر خبر داد.
فرمانده انتظامی بهارستان با اشاره به دستگیری ۵ عامل نزاع و درگیری در نسیم شهر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد نزاع و درگیری دسته جمعی در نسیم شهر، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه پس از حضور پلیس در محل مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، چند نفر با انگیزه قدرت نمایی با همدیگر درگیر شده اند، گفت: مأموران انتظامی بلافاصله وارد عمل شده و ۵ متهم را در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند.
مجید عسکری نیا با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، عنوان داشت: پلیس اجازه هیچ گونه قدرت نمایی به اراذل و اوباش و افراد هنجارشکن را نخواهد داد و با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون و شدت لازم برخورد خواهد کرد. امیدوارم از خبر دستگیری ۵ نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در نسیم شهر راضی بوده باشید.

دستگیری ۵ نفر از عوامل نزاع دسته جمعی در نسیم شهر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۶ ۰۲:۳۹:۵۴