دستگیری ۴ اوباش ایجاد کننده رعب و وحشت در اسلامشهر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ۴ اوباش ایجاد کننده رعب و وحشت در اسلامشهر به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ محمدرضا علی‌زاده صبح شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری چهار اوباش ایجاد کننده رعب و وحشت در اسلامشهر خبر داد.
علیزاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد درگیری و شرارت و قدرت نمایی با سلاح سرد در خیابان آیت اله کاشانی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی، موفق به شناسایی چهار فرد شرور شده و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی، هر چهار نفر را در اسلام‌شهر دستگیر کردند و متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.
فرمانده انتظامی اسلامشهر عنوان داشت: پلیس شهرستان اسلامشهر با اخلالگران نظم و امنیت عمومی و برهم زنندگان آسایش شهروندان، برابر قانون برخورد قاطعانه می‌کند و در این خصوص به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان و تلاش مؤثر مأموران انتظامی، خوشبختانه اقدامات خوبی تاکنون انجام شده است. امیدوارم از خبر دستگیری ۴ اوباش ایجاد کننده رعب و وحشت در اسلامشهر راضی بوده باشید.

دستگیری ۴ اوباش ایجاد کننده رعب و وحشت در اسلامشهر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۳:۲۹