دستگیری ۳۳ فروشنده مواد مخدر در زنجان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ۳۳ فروشنده مواد مخدر در زنجان به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ داود مرسلی گفت در اجرای طرح عاصفات مبارزه با توزیع و مصرف مواد مخدر و پاکسازی پاتوق معتادین، ماموران پلیس انتظامی این فرماندهی پس از تحقیقات فنی و اطلاع از فعالیت افرادی در زمینه تهیه، توزیع و مصرف مواد مخدر در محلات مختلف شهرستان، موضوع را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.
وی اضافه کرد: در چندین عملیات جداگانه با تعقیب و مراقبت و انجام یکسری اقدامات فنی پلیسی با هماهنگی قضایی ۱۵ نفر مصرف کننده و ۳۳ نفرخرده فروش انواع مواد مخدر را در محلات مختلف شهرستان دستگیر کردند.
این مسوول ادامه داد: در بازرسی بعمل آمده از منازل و بازرسی بدنی و خودرو آنها مقدار ۴۴۰ گرم انواع مواد مخدر بهمراه چندین قلم اقلام ممنوعه و همچنین آلات و ادوات مصرف و توزیع مواد کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان در پایان با تاکید براینکه اقدامات پلیسی در جهت مبارزه و ناامن کردن فضا برای فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر است، گفت: اقدامات مقابله ای و ایجابی بطور همزمان در دستور کار پلیس بوده و در این عرصه نیازمند همکاری و همراهی همه آحاد جامعه و سازمان ها هستیم. امیدوارم از خبر دستگیری ۳۳ فروشنده مواد مخدر در زنجان راضی بوده باشید.

دستگیری ۳۳ فروشنده مواد مخدر در زنجان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۳ ۰۲:۴۴:۴۴