دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در گناوه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در گناوه به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ حسین احمدی پنج شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان گناوه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس تجسس کلانتری ۱۱ جانبازان و پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه افزود: مأموران پلیس این فرماندهی با تحقیقات میدانی گسترده، موفق به شناسایی ۲ سارق در این ارتباط شدند.
سرهنگ احمدی گفت: متهمان با هماهنگی مقام قضائی در چند عملیات جداگانه پلیسی غافلگیرانه توسط مأموران پلیس در مخفیگاهشان دستگیر شدند و پس از تحقیقات فنی پلیسی به ۱۰ فقره انواع سرقت شامل ۶ فقره سرقت سیم برق، ۳ فقره سرقت اماکن خصوصی، یک فقره سرقت منزل در شهر گناوه اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه بیان کرد: متهمین پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
وی گفت: شهروندان برای پیشگیری از سرقت توصیه‌های ایمنی را رعایت کرده و هر گونه مورد مشکوک را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند امیدوارم از خبر دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در گناوه راضی بوده باشید.

دستگیری ۲ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در گناوه  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۳۰ ۰۲:۴۰:۲۸