دستگیری یک سرکرده داعش توسط ارتش عراق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری یک سرکرده داعش توسط ارتش عراق به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المعلومه، سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از دستگیری یک تروریست داعش با نام ابوجندل خبر داد.
بر اساس این گزارش، سرلشکر «یحیی رسول» در بیانیه ای اعلام کرد که درپی دستورات فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور مبنی بر پیگرد تروریست ها و خشکاندن منابع مالی آنها دستگاه مبارزه با تروریسم عراق عملیات منحصربفردی را پس از پیگیری داده های اطلاعاتی دقیق به اجرا گذاشت که در پی آن ایمن لطیف المرعاوی ملقب به ابوجندل دستگیر گردید.
وی همچنین افزود که نیروهای عملیات ویژه با انجام یک کمین موفق شدند این تروریست را به هنگام حرکت به سمت استان صلاح الدین برای انجام عملیات تروریستی دستگیر نمایند.
لازم به ذکر است که در ماه‌های اخیر پس از شکست داعش در عراق، بقایا و سلول‌های خفته این گروه تروریستی همچنان با حمایت برخی طرف‌های بیگانه تلاش دارند به اقدامات تروریستی خود ادامه دهند.
در همین راستا منابع عراقی بتازگی از عملیات موفق ارتش این کشور علیه تکفیری ها خبر دادند.
وزارت دفاع عراق در بیانیه ای اعلام کرد: نیروی هوایی ارتش عراق موفق به انهدام مواضع تروریستهای داعش شده است.
در این بیانیه آمده است: نیروی هوایی عراق در راستای انجام ماموریت شناسایی و جستجوی داعشی ها مخفیگاههای داعشی ها را در استان کرکوک منهدم کردند.
پیش از این هم حشد شعبی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که یک شبکه تروریستی که قصد انجام عملیات انتحاری در کرکوک را داشته، متلاشی کرده است.
در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در کرکوک توانستند یک شبکه تروریستی که قصد انجام چند عملیات انتحاری در استان کرکوک را داشت، متلاشی کنند. امیدوارم از خبر دستگیری یک سرکرده داعش توسط ارتش عراق راضی بوده باشید.

دستگیری یک سرکرده داعش توسط ارتش عراق  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۶:۱۶