دستگیری یک تیم ۶ نفره تروریستی در ایرانشهر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری یک تیم ۶ نفره تروریستی در ایرانشهر به گزارش سوالات شرعی و احکام، در اطلاعیه اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان آمده است: یک تیم تروریستی، عامل ربایش و قتل فجیع خانواده بلوچ توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در این اداره کل شناسایی و بازداشت شدند.
این تیم تروریستی شش نفره، چندی پیش اقدام به ربایش مسلحانه آقای «سمیر بلوچ» و همسر باردارش بنام «هانی گل بلوچ» از شهرستان ایرانشهر و انتقال آنها به حوالی شهرستان سراوان کرده و اقدام به شکنجه، قتل و نهایتاً سوزاندن اجساد و رها کردن آنها در منطقه می‌کنند.
پس از وقوع این حادثه فجیع و مطالبه مردم شریف استان سیستان و بلوچستان، این اداره کل، اقدام به تحقیقات گسترده و همه جانبه درون و برون مرزی کرده که با عنایات الهی و نیز همکاری متعهدانه هموطنان غیرتمند بلوچ، تمامی اعضای تیم تروریستی شناسایی و بازداشت شدند.
این اطلاعیه می‌افزاید: همچون چندین پرونده قتل یا کشته سازی ماه‌های اخیر در مناطق مختلف کشور، در این جنایت وحشیانه نیز بلافاصله ایادی دشمن، سناریوی انتساب قتل‌ها به حافظان امنیت کشور را با هدف القای جو نا امنی و بدبینی نسبت به دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و تزریق فضای رعب و وحشت و باز تولید آشوب و اغتشاش دنبال کردند که ارتباط این تحریکات با سناریوی تروریست‌ها در فرآیند تحقیقات از نظر دور نخواهد ماند. امیدوارم از خبر دستگیری یک تیم ۶ نفره تروریستی در ایرانشهر راضی بوده باشید.

دستگیری یک تیم ۶ نفره تروریستی در ایرانشهر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۹ ۰۲:۴۰:۳۹