دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان صحنه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان صحنه به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ منوچهر رضایی اظهار کرد: به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی با سلاح شکاری و شلیک چند گلوله توسط فردی به سمت برادر خود و زخمی نمودن وی، شناسایی و دستگیری این فرد هنجارشکن به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به متواری شدن متهم قبل از رسیدن ماموران انتظامی به محل، افزود: ماموران انتظامی شهرستان با انجام اقدامات پلیسی متهم را شناسائی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان صحنه تصریح کرد: ماموران در بازرسی‌های تکمیلی از منزل متهم یک قضه سلاح ساچمه زنی و تعدادی فشنگ مربوطه را کشف کردند.
وی با بیان اینکه عامل تیراندازی هدفش را از این کار خصومت شخصی با برادر خود بر سر تقسیم ارث عنوان کرده بیان کرد: متهم در جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
رضایی خاطرنشان کرد: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردمی کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد. امیدوارم از خبر دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان صحنه راضی بوده باشید.

دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان صحنه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۳ ۰۲:۴۱:۲۵