دستگیری ضاربان آمر به معروف در دزفول

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری ضاربان آمر به معروف در دزفول به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ روح الله گراوندی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی تذکر لسانی احدی از آمران به معروف در یکی از پارک‌های ساحلی شهرستان دزفول که منجر به درگیری و ایراد ضرب و جرح فرد آمر به معروف شد، موضوع بلافاصله به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به انتقال مجروح به بیمارستان بزرگ دزفول افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی هویت ۲ متهم و مخفیگاه آنان شده که پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی ۲ نفر ضارب را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با بیان اینکه متهمان در بررسی‌های پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند، گفت: حال عمومی آمر به معروف مساعد است و درمان او به‌صورت سرپایی بوده و از بیمارستان ترخیص شده است.
سرهنگ گراوندی با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی و تحت نظر قرار گرفتن متهمان برای بررسی بیشتر اظهار کرد: پلیس دزفول با پشتیبانی دستگاه قضائی از آمران به معروف شهرستان قاطعانه حمایت و با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند. امیدوارم از خبر دستگیری ضاربان آمر به معروف در دزفول راضی بوده باشید.

دستگیری ضاربان آمر به معروف در دزفول  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۶ ۰۲:۳۹:۳۸