دستگیری شرور تعدی‌کننده به حافظان امنیت در خرم‌آباد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری شرور تعدی‌کننده به حافظان امنیت در خرم‌آباد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ نبی اله قاسمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان خرم‌آباد در پی اشراف اطلاعاتی مبنی بر فعالیت فردی به هویت معلوم در راستای توزیع مواد مخدر در محله «ماسور» فعالیت دارد به محل اعزام شدند.
وی افزود: به‌محض حضور مأموران در محل، فرد شرور و عامل توزیع مواد مخدر اقدام به قدرت‌نمایی و تعدی به حافظان امنیت می‌کند که باتوجه‌به صدور فرمان ایست توسط مأموران و عدم توجه فرد شرور به هشدارهای پلیس، مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، فرد شرور را زمین‌گیر می‌کنند.
فرمانده انتظامی خرم‌آباد با بیان اینکه در بازرسی از نامبرده مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر صنعتی شیشه و هروئین آماده توزیع به همراه مبلغ ۱۶ میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر از این فرد کشف شده است، گفت: نامبرده دارای سوابق متعدد کیفری از قبیل شرارت، سرقت و مواد مخدر است.
سرهنگ قاسمی با اشاره به اینکه پلیس هیچ از تلاش و کوششی در راستای تأمین امنیت مردم دریغ نخواهد کرد، تصریح کرد: هنجارشکنان بدانند چنانچه افرادی به هر نحو بخواهند امنیت و آسایش مردم را مورد خدشه قرار دهند با واکنش قاطعانه و قانونی پلیس مواجه خواهند شد. امیدوارم از خبر دستگیری شرور تعدی‌کننده به حافظان امنیت در خرم‌آباد راضی بوده باشید.

دستگیری شرور تعدی‌کننده به حافظان امنیت در خرم‌آباد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۴ ۰۲:۴۰:۱۶