دستگیری باند حرفه‌ای جعل اسناد و مدارک در کنگاور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگیری باند حرفه‌ای جعل اسناد و مدارک در کنگاور به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار مهدی حاجیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه اعضای یک باند جعل اسناد و مدارک در پوشش یک دستگاه اتوبوس مسافربری قصد انتقال مقادیر زیادی اسناد و مدارک جعلی به مرکز کشور را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا و با هماهنگی‌های صورت گرفته مأموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری موفق به شناسایی اتوبوس مذکور شده و پس از توقف آن، ۲ فرد جاعل را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام گرفته ۱۰ قطعه گواهینامه رانندگی، ۲ جلد شناسنامه، یک قطعه کارت پایان خدمت، ۲ قطعه کارت اشتغال و شناسایی اتباع خارجه، ۲ قطعه کارت ملی و کارت خودرو، ۳ برگ سبز مالکیت خودرو، ۵ برگ گواهینامه پایان دوران تحصیلات دانشگاهی، پیش دانشگاهی و متوسطه که همگی جعلی بودند به همراه یک قبضه کلت و ۲ تیغه خشاب کشف شد.
وی ادامه داد: همچنین در این راستا ۲۰۰ قطعه اسکناس جعلی ۵۰ هزار تومانی، ۶۹ قطعه اسکناس جعلی ۱۰۰ هزار تومانی و یک قطعه اسکناس جعلی ۲۰۰ هزار تومانی جمعاً به مبلغ ۱۷۱ میلیون ریال کشف شد.
سردار حاجیان یادآور شد: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و ۲ متهم دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند. امیدوارم از خبر دستگیری باند حرفه‌ای جعل اسناد و مدارک در کنگاور راضی بوده باشید.

دستگیری باند حرفه‌ای جعل اسناد و مدارک در کنگاور  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۴۲:۰۰