دستگاه های اجرایی گلستان به اجرای طرح ملی مسکن کمک
کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگاه های اجرایی گلستان به اجرای طرح ملی مسکن کمک
کنند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی محمد زنگانه شامگاه شنبه در جلسه شورای مسکن گلستان اظهار کرد: در طرح مسکن ملی مردم خط قرمز ما هستند و تمام مسئولان موظف بوده با تمام توان در پیشبرد طرح مسکن ملی تلاش کنند.
استاندار گلستان افزود: تسریع در ساخت مسکن ملی به دلیل حمایت از قشر ضعیف جامعه مورد تاکید رئیس جمهور و رهبر معظم انقلاب است.
وی گفت: استان گلستان در ساخت مسکن روستایی در رتبه پنجم کشور قرار دارد و در ساخت مسکن شهری از رتبه ۳۴ در سال گذشته به رتبه ۱۷ صعود کرد و باید با همکاری همه جانبه دستگاه‌های تولید مسکن شهری را افزایش دهیم.
زنگانه تصریح کرد: ادارات مختلف استان باید با در اختیار گذاشتن زمین‌های مازاد خود به بخش مسکن در تامین زمین مورد نیاز ساخت مسکن ملی همکاری کنند.
استاندار گلستان بیان کرد: وقتی فرمانداران شهرستان‌ها اراضی مازاد را شناسایی و اعلام کنند از نظر من حسن ختام است و باید برای انتقال سند اقدام شود.
وی تاکید کرد :۴۰ تا ۵۰ درصد درآمد دهک پایین جامعه صرف هزینه اجاره بها می‌شود و باید همه با نگاه ویژه و خارج از چهارچوب اداری کمک کنند تا این افراد هرچه زودتر صاحب مسکن شوند. امیدوارم از خبر دستگاه های اجرایی گلستان به اجرای طرح ملی مسکن کمک
کنند
راضی بوده باشید.

دستگاه های اجرایی گلستان به اجرای طرح ملی مسکن کمک
کنند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۲ ۰۲:۳۹:۲۷