دستگاه قضایی به پرونده شرکت سیمان بیارجمند ورود کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر دستگاه قضایی به پرونده شرکت سیمان بیارجمند ورود کرد به گزارش سوالات شرعی و احکام، به نقل از روابط عمومی دادگستری سمنان، محمدجعفر عبدالهی بیان کرد: سیمان بی ارجمند از سال ۸۵ ثبت و با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی در تأمین تجهیزات و قطعات و انعقاد قرارداد با بانک‌های عامل همراه بوده است که در مسیر راه‌اندازی با مشکلاتی مواجه و سرمایه‌گذاری ۳۸ هزار سهام‌دار بلاتکلیف باقی ماند.
وی با اشاره به پیگیری‌های قانونی برای رفع نارضایتی سهام‌داران عنوان کرد: به دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان سمنان دستور داده شد، راه اندازی و رفع مشکلات پیش روی این واحد تولیدی به سرعت پیگیری شود.
رئیس کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: در نهایت، پیگیری‌های دستگاه قضائی نتیجه بخش بوده و با تغییر در هیأت مدیره، متشکل از افراد خبره و ورود قانونی سرمایه‌گذار مطمئن، علاوه بر اینکه زمینه‌های امید برای حفظ سرمایه، سهامداران فراهم شده و راه‌اندازی این واحد تولیدی در مرحله جدیدی قرار گرفته است.
عبدالهی تأکید کرد: عزم جدی دستگاه قضائی استان سمنان در موضوع تولید، اشتغال، امنیت سرمایه‌گذاری و احیا واحدهای راکد همچنان ادامه دارد و انتظار می‌رود در راه‌اندازی این واحد تولیدی استمرار مساعدت سهامداران و تعهدات مسئولان مربوطه، منجر به راه‌اندازی و احیا آن شود. امیدوارم از خبر دستگاه قضایی به پرونده شرکت سیمان بیارجمند ورود کرد راضی بوده باشید.

دستگاه قضایی به پرونده شرکت سیمان بیارجمند ورود کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۹ ۰۲:۳۹:۵۵